Spolek nemilosrdných (2009)

Začátek mě dost zaujal, ale pak se z toho stane rutinní, šablonovitý a nudný vyvražďovací film.

Babiččin dům (1988)

Neškodná blbůstka, kde se kupí otázky, co se děje, ale u rozplétání to drhne. Viděno se starým dabingem o dvou osobách, zvláštní, jak rychle člověk přivykne na normální dabing.

Nádherné bytosti (2013)

Prvni třetina mě dost vtáhla, zbytkova delka se bohuzel dost táhla. Mozna zo bylo i tum, ze jsem se vyjimecne koukal na televizi u balení dárků a nejsem už zvyklí na reklamy...

Smrt ve tmě (2016)

Kdyz jsem si u Karantény stěžoval na poslední scenu, která je ve tmě, tak tady je to tak půlka filmu.

Nech svět světem (2023)

Nekdo tu psal, že to připomíná Shyalamana s Peelem. S prvnim jménem nesouhlasím, protože M.Night má vše mnohem více propracované, atmosféru, te by se dala krájet a i ten nejslabší film má velmi dobrý zvrat (leč zrovna u posledního Nekdo klepe na dveře se zo říct nedá) a Peeleho nemám rád, Uteč je sice fajn, ale u dalších filmů ukázal, ze si o sobě dost myslí. Nech svět světem má režii, která jede samospádem. Postavy jsou lehce ploché, ale diky dobrým hercům se to tak zdát nemusí. Hodne hsem se tesil na Kevina Bacona, který tu ma, ale jen čestnou roli pět minut. Ale co je podstatné - na film, který je od Netflixu si me to dokázalo udržet hodně dlouho v dobrém rozmaru. Závěrečná pointa je, ale hodně slabá, čekal jsem něco originálního. Takhle to dopadlo, jako by tvůrce nic nenapadlo, tak to zakončili nejlehčí cestou. I tak musim dat 4*, protože na netflikovský film je to nadstandard.

Hrůza pod zemí (1994)

Full moon se na béčka a céčka zaměřuje a celkem jim to jde. Hrůza pod zemi neni vyjimkou, velmi ji pomáhá i kratka stopáž. Pro večer bez přemýšlení akorát.

Děs v prádelně (1995)

Robert Englund v další šílené roli a je to tak správně, protože jeden z králů hororů ví jak na to. Na každý pád je prádelna fajn béčko, které jen lehce kazí konec.

Muž bez stínu (2000)

Prvni film mistra Verhoevena, který jsem viděl a nepřekračuje hranice toho, co by chtel sdělit. I tak jde, ale o dobrou zábavu.

Křivák se skalpelem (2023) (seriál)

Po dlouhé době dokument Netflixu, který neni nacpaný vatou, aby měl dvakrát tolik dílů. Samotný případ jsem neznal a dost me zaráží rozsudek. Vždyť nakolik se lisi tento řezník s Mengelem?

Hatchet (2006)

Filmu obrovsky prospívá humor, nebýt jeho, jde o klasické slasherové béčko. Takhle je to lehce uvědomělé a násilí záměrně přehnané, takže jde lehce poznat, že tvůrci nechtěli natočit žádný milník v hororu.