• Krátkometrážní

Venkovský učitel (2008)

Poctivě a sebevědomě natočený film na nevšední téma. Skvělá Bydžovská i Liška, výborná hudba od Godára.

Rychlý Stripes (2005)

Myslím, že v rámci svého žánru je to hodně povedené :) Rozhodně se nejedná o zbytečně strávený večer...

Tanec v temnotách (2000)

Hlavně za ten konec... já vím, citové ždímání a vydírání - ale já se rád nechám vyždímat ;)

Legenda Korry (2012) (seriál)

Na původního Avatara se Korra sice dosáhnout snaží, ale nezvládá. Animace je příjemnější a lepší než u Aanga, přesto ale zachovává původní atmosféru. Prostředí velkoměsta celou sérii trochu omezuje a je škoda, že se málo věnují výuce airbendingu. Oproti Aangovi je tu taky slabší "psychologično" u postav - chybí tu nějaký pořádný zmrd jako Azula v Avatarovi. Ale pořád je to zábava, nechybí napětí a elementy! Ach ty elementy! :)

Univerzální uklízečka (2005)

Skvělý černý humor a perfektní herecké výkony dávají filmu spád, i když ke konci je příběh docela přitažený za uši. Ale celkově velmi příjemný film na večer.

Svatba naruby (1997)

Dost hloupá, ale o to vtipnější komedie.

Harold a Maude (2011) (divadelní záznam)

Úžasné zpracování v podání mé srdcové scény - Slováckého divadla. Květa Fialová byla naprosto úžasná a oba herci své role žili. Moc se těším na další hru s touto dvojicí právě ve Slováckém divadle.