Frekvence (2000)

Rekl bych to asi takhle - první půlka filmu nuda k uzoufaní, to mě fakt vůbec nebavilo. Zato druhá půlka byla boží!!! Napětí, překvapivé zvraty a tak nějak sem k nim i přirostl a vyjímečně sem si přál štastny konec. YAHOO.

Ararat (2002)

Na tomto filmu hodně záleží jak k nmu přistoupíte. Já ho bral jako velmi osobní zpověd a nutnost vypořádat se s napříjemným tématem genocidy a jako takový se mi poměrně líbil. Pravda obsahuje i naprosto zbytečné a řekl bych nic neříkající pasáže (např Turecký herec - nedokončená) a na druhé straně chvíle naprosto nezapomenutelné (např popisování utrpení arménů a kruh tanečnic).Celkově za 4*

Neúplatní (1987)

Abych pravdu řekl chvílemi mi do očí bylo, jak je to neuvěřitelný (a dokonce mi při sledování často napadala otázka, zda-li to nejni komedie:(. Až sem chtěl dát za 3, ale malokdy se vidí tak povedený konec,takže v součtu - 4*.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

První hodina fakt boží, ta by byla za 6 druhá hodně slabá, prominte, ale akční scény nejsou moc pěkný, prostě mě vůbec nebaví(dlouhý a navrch dle mě silně přehnaný počty a takový až moc unreal-sorry. Bitva u Minas Tirth mě přišla naprosto směšná-večer prorazí bránu a s tima troloma nedokážou přes noc postoupit ani o kousek?) - 3, a konec, ač nan spousta lidi nadává, mě se líbí, když povídají a tady povídali moc dlouho a poměrně pěkně... - 4. Dohromady: (6+3+4)/3=4(a ždibec:)

Ve spárech yakuzy (2000)

Omlouvám se. Tak trochu zklamání..._______Po druhém zhlédnutí přidávám hvězdičku a myslím, že napříště to má šanci i na víc:)

Fahrenheit 9/11 (2004)

I když třičtvrtě věcem a faktům nevěřím, přesvědčil mě film o tom, že Bush je fakt mentál...

Úsvit mrtvých (2004)

Skvěle sem se bavil a to horory nemam vubec rad. I když pravda toto je spíš komedie:)

Sněženky a machři (1982)

Výborná komedie. Navrch z české kuchyně na což nejsem zvyklý... A taktéž velice netradiční konec, ne žadný sladkobolny happy-end