Příšerky z podkroví (2009)

Rozprávka pre deti, pre dospelých je to kravina. Pekne spracované príšerky, sem tam aj sranda ale určite je to hlavne pre deti, oni by to určite "žrali".

Honba za lesním mužem (2006) odpad!

Názov filmu by som zmenil na "Nudný a dementný". Je to nenormálna nuda a hovadina. Podľa mňa to je určené pre mladšieho diváka od 0 do 10 rokov, deti by to asi skôr "bavilo".

Výlet do Saint Tropez (2008)

Toto vôbec nie je komédia, je to skôr dráma alebo niečo tomu podobné. Za celý čas filmu som sa ani raz nezasmial, je to proste nuda!

Nezvratný osud 4 (2009)

Celkom som sa tešil na toto pokračovanie. Bohužiaľ podľa môjho názoru bola táto časť najslabšia ale za to najbrutálnejšia. Keď mladý pánko zachránil tých ľudí v kine, po tom čo uhasil požiar, tak prvé čo ma napadlo bolo, že tých chudákov smrť neminie, teda ich osud sa naplní onedlho. Pekný koniec. :D

Jako zamlada (2007) odpad!

Uff, to je "ptákovina". Fakt 5 minút a dosť. Film je úplne o ničom a ešte to aj "zabil" slovenský dabing, uff. ODPAD!

Hrůza v Connecticutu (2009)

Zaujímavý horor aj preto, že bol natočený podľa skutočnej udalosti. Boli miesta, kde som sa aj trošku bál, dobré efekty a príbeh. Len nejak som na konci nepostrehol, kam ich dcéra zmizla, pretože pred koncom ju opatrovateľka poslala aby sa išla schovať v dome a potom hlavný hrdina, mladý chlapec s rakovinou, zapáli dom. Celý ten čas som si hovoril "však kde je ich dcéra, ona je ešte v dome, treba ju ísť zachrániť, lebo zhorí v tom dome !". Nuž ako keby ma "nepočuli" a venovali sa "len" ich synovi, ktorý mal každú chvíľu zomrieť na rakovinu, ako keby dali prednosť ich synovi, ktorý zomiera, pred ich mladou dcérou, plnou života. Alebo ďalšia možnosť je taká, že pán režisér nejako pozabudol na mladú herečku vo vedľajšej úlohe. Tretia možnosť je, že som si niečo nevšimol a ona stihla sama vybehnúť von z horiaceho domu. Neviem. Nuž možno sa niekto nájde, kto vyrieši túto "záhadu". 3*

Avatar (2009)

Dlho som sa tešil na tento film ale keď som zistil, že je u nás len so slovenským dabingom, tak ma to nejak nelákalo, pretože som zvyknutý na český dabing a ten slovenský dokážem akceptovať len u animovaných rozprávkach, filmoch. Lenže to dávali 3D a ja som ešte nevidel film v 3D, tak som nakoniec išiel na tento film. Na začiatku som si nemohol zvyknúť na slovenský dabing, nejak mi tam nepasoval ale film bol skvelý a tie efekty boli super, tak som si po chvíli "musel" zvyknúť na ten dabing. Aj napriek dlhej stopáži (aj keď som vôbec nemal pocit, že by ma nejaká pasáž nudila) a nie moc podarenému dabingu sa mi tento film páčil. 5*

Grotesque (2009) odpad!

Nízkorozpočtový film - horor, v ktorom hrajú traja ľudia a odohráva sa väčšinu filmu v jednej miestnosti. Je to hovadina. ODPAD!

Monstrum (2008) odpad!

Ďalší akože amatérsky natočený film, ďalší odpad. Po chvíľke som to musel vypnúť. ODPAD!