Icarus (2010) odpad!

Strašná kamera, hrozné herecké výkony, bola to riadna nuda. Dolph Lundgren je už podľa mňa starý na takéto úlohy, aj keď na svoj vek vyzerá dobre.

Sedmero dobrodružství Sindibáda (2010) odpad!

Začalo to obrovskou chobotnicou, ktorá potopila tanker, pokračovalo veľkým krabom, ktorý "ukradol" kufrík plný peňazí a končilo neviem čím, pretože to mi už stačilo k tomu, aby som to vypol a rýchlo zabudol na to, čo som videl. :D

Titanic II (2010) odpad!

Veľká strata času a peňazí vynaložených na tento film. Neprirodzené, primitívne počítačové efekty, voda má -56 stupňov, je to hovadina a poriadna.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tak toto už prehnali, nepáčilo sa mi to. Najlepšia časť Resident Evil bola Zánik, to ma najviac bavilo a videl som to aj na Blu-ray disku. Bohužiaľ to vyzerá na pokračovanie a nemyslím si, že to bude lepšie ako táto, zatiaľ posledná časť ale zas o moc horšie to už byť nemôže.

Terkel má problém (2004) odpad!

Nepodarený animák, škaredo animované, blbé, bezduché, sprosté, proste odporúčam to nepozerať! Pri pozeraní som mal stále prst na tlačítku STOP a po chvíli som ho aj stlačil. Hnus!

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Uff, to je humus! Začína to výberom poroty, pokračuje moderátormi a končí ani neviem čím ale čím skôr to skončí, tým lepšie. Ešte som zabudol dodať, že to je celé prešpikované reklamami, ešte to ani nezačalo a už ich bolo viac než sa patrí. Jediné, čo sa mi na tom páčilo, je tá "hviezdna rota" ale pozerať to len kvôli tomu je jedno veľké utrpenie.

Chutíš mi (2011) (pořad)

Bola to taká hovadina, že až. Čudoval som sa sám sebe, že sa na to dokážem pozerať. Štyria "chlapci", pre mňa neznámy, si robili srandu z Martinky a jej kamošky Danky. Nemalo to úroveň, tak ako väčšina podobných relácií, či čo to je vlastne, reality show, ale bola to celkom sranda.

Super Mac (2010)

Hovadina to bola a riadna. Chlapci sa snažili spraviť niečo podobné ako komédia Johnny English alebo skôr Horúce strely ale bohužiaľ sa im to nepodarilo. Celý film som sa nudil, väčšinou to boli len trápne pokusy o srandu. Jednu hviezdičku som dal len kvôli tomu, že som to dokázal dopozerať a tomu sa hovorí obeta, fakt som sa musel premáhať a poriadne.

Lov na boháče (2006)

Zábavná, milá a celkovo podarená romantická komédia. Vo filme je skutočne okúzľujúca, sporo odetá Audrey Tautou a tiež potešil herecký výkon marockého herca, pre mňa neznámeho, ktorého meno je Gad Elmaleh. Netušil som, že sa tento film dostane do TV a ani som nemal v pláne ho pozerať, keďže do TV sa väčšinou dostane len ten slabší priemer a horšie filmy. Ale keď som si pozrel priebežné hodnotenie a herecké obsadenie, tak som neodolal a aj napriek tomu, že som vedel o slovenskom dabingu, ktorý moc nemusím a často sa im nepodarí, tak som si to predsa pozrel. Dabing bol celkom slušný. Reklám tiež nebolo veľa, tých zopár sa mi práve hodilo, aby som si odskočil a doplnil zásoby jedla, pitia a vyprázdnil obsah žalúdka. Ďakujem za tie reklamy. :D

Panna nebo orel (2010)

Najprv som si myslel, že to vypnem hneď na začiatku, keďže som sa nudil. Potom sa to lepšilo ale u mňa to skončilo na hodnotení 2*. Bohužiaľ to bola väčšinou nuda. Ten monológ mladej slečny, aj keď veľmi peknej, ma nejak nebavil.