Kung-fu mela (2004)

Mlátička, mlátička mlátička. Hezké vizuální efekty, ale nic víc. Jinak kromě scény s noži jsem se vůbec nezasmál.

Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Tupost, ale ta bojující kráva mě rozesmála a za ty ufony dávám **. Jinak ale stačí jedno zhlédnutí, po druhé nedoporučuji

K-19: Stroj na smrt (2002)

Bohužel se neshodnu s většinou recenzentů. Tenhle film a zvláště jeho druhá půlka mě zklamaly. Ze začátku to vypadá dobře. Hádky obou hlavních představitelů mají hlavu a patu, první jaderný pokus se vydaří, scény s opravou lodního reaktoru jsou povedené. Tím ale pozitiva končí. V druhé půlce totiž přichází vlna patosu a kecy o hrdinství o "správných komunistech". Na jednu stranu je sympatické, že Američani tentokrát ukázali sověty i z jiné stránky než z té špatné (byť vzhledem k úplnému závěru by se o tom dalo diskutovat), bohužel to však provedli velice nešťastně a místy až směšně. "Udělal jsem správnou věc" :-), když jsem napsal svůj názor a neopičil se po druhých. Za první půlku **** za druhou *.

Lantana (2001)

Solidní drama s detektivní linií. škoda jen toho podivného konce. Uznávám ale, že tenhle film je dost depresivní.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Zklamání, velké zklamání. Je fakt, že adaptace adventure hry není nic moc, ale čekal jsem víc..

Láska nebeská (2003)

No nevím, na mě tenhle film zas tak nezapůsobil. Asi nejsem typ na romantické komedie. Jsou tu sice mimořádně vtipná místa, ale někdy film zase ostře balancuje na hraně kýče. A hlavně Hugh Grant jako Prime minister je jako já mimozemšťan.

Lásky mezi kapkami deště (1979)

Docela se mi to líbilo, ale mám jisté výhrady. Váhám mezi 80% a 60%, ale musím se přiklonit k nižšímu hodnocení, protože se mi nějak nepodařilo se ztotožnit s postavami. Celý příběh mě zanechal tak trochu chladným. Snad jediný Vladimír Menšík tu podává slušný herecký výkon, ostatní mě moc nezaujali.

Legenda o "1900" (1998)

Ze začátku to vypadalo na pět, pak se trochu zhoršilo, ale stejně ten film považuju za silně nadprůměrný. škoda, že Vince trochu přehrává to potlačování citů a Roth je místy přecejen ńevýrazný. Co se mi ale líbilo, byly dialogy, nikdy nesklouzly za hranici kýče.