Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Nejvíce mne dostal vztah Superman vs Superman. Vývoj tohoto vztahu a jeho vyústění je velmi dobře zpracované. Konkrétní boj kdy to na první pohled vypadá, že S. má jasně navrch se velmi dobře změní. B. má díky své genialitě a díky své prozíravosti, taktice a dalším vlastnostem rozhodně možnost zabít S. to je pravý B., který je všude obětavost na max. pro dobro lidstva. To je to co fanoušek Batmana musí ocenit. Za mně je to co jsem napsal tak určující, že odpustím spoustu jiných věcí. Např. tragický Luthor!!! Horší Lois. A ten protivník na závěr je hodně o ničem.

Už teď mi chybíš (2015)

Hlavně dobře napsaný scénář. Pokud tedy záměrem scénáristky bylo navodit dojem jednostranného přátelství, které se projeví v opravdové až po prohlédnutí dominantnější přítelkyně skrze smrt. Ale je velkým faktem, že smrt člověka postaví do jiné role otevře mu oči a mysl a postaví jej nejen do role přijímací , ale také do role diváci. Díky těmto díky těmto filmům se lidé více otevřou a možná si i ti vnímavější uvědomí jak přátelství, láska a život funguje.Klobou dolů před výkonem Dominica Coopera od něj bych tak dobře zvládnutou roli tohoto rázu nečekal. Ostatní herci byli úžasní, ale zklamali by mne kdyby ne!

Král (2019)

Velmi mne překvapil Timothée Chalamet jeho pojedí a hlavně zvládnutí rozdílných emocí v celém filmu bylo perfektní. Pravda je , že Joel Edgerton a Sean Harris byly také úžasní. Avšak to jsou již zkušení herci.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Čekal jsem propagační slátaninu na pokemony, avšak se film povedl! Vizuálně slabší a taky bych si asi odpustil herce jako Reynolds, Nighty a Watanabe všichni zmiňovaní hodně nudní. Pozor Spoiler Snad jen Reynolds jako Pikachu dobrý.

Pašerák (2018)

Clint Eastwood opět ukazuje jaký je skvělý režisér a herec. Film byl dost idealizovaný, ale to se dá zrovna tomuto filmu odpustit.

Cloak & Dagger - Season 2 (2019) (série)

Už se pomalu někam dostáváme, akorát jsem doufal, že než odjedou tak už budou znát svůj plný potenciál. No tvůrci to natahují jak kšandy, ale zatím příjemně natahují. Jsem zvědav zda vznikne třetí řada a zda bude gradovat. A zda bude více o boji proti zlu. Nejen jeden protivník.

Dámský klub (2018)

Hlavně herecký koncert všech hlavních představitelek jsem si velmi užil, takže ostatní věci člověk odpustí. Film měl na mne takový zvláštní chemický účinek. Prostě moje nota.

Legion - Season 3 (2019) (série)

Je pro mne velkým překvapení, že si Legion uchoval svou jedinečnost i v třetí řadě. Málo seriálům se něco takového povede. Také se mi líbí, že Legion je ve třetí řadě konečně opravdu Legion. Jeho vývoj co do schopností není sice na svém maximu, ale je již dost vysoko. Morální dilema kdo je hodný kdo je špatný se přelívá skoro s každým dílem a nejlepší je díl (spoiler) kdy je Syd znovu vychována to je prostě super. To že má třetí serie ukončení je také velmi neobvyklé a působí to na mne velmi , velmi dobře. Obzvláště když vítězí má oblíbená strana (všichni).