Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Tak to mne překvapilo. Příjemně. Kang dobře provedený (konečně) v Lokim byl trapný.  A další herci zaválely. Hlavně Michelle Pfeiffer měla hodně velký prostor a využila jej beze zbytku. Michael Douglas taky super. Dvojice Paul Rudd a Kathryn Newton tragedie jejich postavy a dilaogy jsou trapné a výstup P.R. dost hrozný. Ostatní slušné. Příběh slušně pojatý (i když Imortus je slabý) a říže Quant krásně udělaná. Za mne slušný výkon v tom Marvel hnusu posledních let.

Muž odnikud (2010)

Velmi zajímavé pojetí filmu na neznámého antihrdinu. Trošku utahané a se zbytečně prodlouženýmy scénámy, ale v Asijských filmech to tak bývá.

Angelika (2013)

Děsivý Casting je od prvních chvil velkým malérem tohoto díla. Je mi jasné, že  Michèle Mercier a Robert Hossein (včetně dalších herců z tohoto zpracování Angeliky z r.1964) nastavili hlavně díky svému charizma laťku hodně vysoko. Avšak toto zpracování z 2013 není ani na dostřel. herci se snaží, ale snaha nestačí :(. Herci byli chybně vybrání.

Zelený rytíř (2021)

Jediné dobré na tomto filmu je vizuální stránka. Herecky je to tragédie, tempo filmu jak pro zhulené lidi. Hudba rovněž. Za normálního stavu nekoukatelné a délka filmu je na to co je v něm možno vidět neskutečně dlouhá! Nemohu doporučit.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Řekl bych, že si pohádka zachovala tvář. Herecké výkony jsou opět trochu rozpačité a škrobené, ale příběh byl zajímavý a musím říci, že na české poměry velmi dobře udělané efekty. Zklamala mne ústřední píseň ta z prvního dílu velmi dobře podbarvená celým příběhem, ale ta zpívaná v hospodě je proti domu velmi slabá :(.

Starosta Kingstownu - Série 2 (2023) (série)

Vyjednávací pozice starosty se dosti změnila Renner je sice výborný, ale scénář jde trošku do kopru. Všechno se začíná řešit zbraněmi a to je hodně špatně. Čekal jsem, že bude starosta více diplomat, psycholog a tvrdý vyjednávač, ale řešit vše vraždou je nuda. No škoda. Spoiler!!! To že Milo není mrtvý je smutné další serii už nekoukám stane se z toho stejný paskvil jako s Yellostone. Jen střílení a povrchnost :(

Starosta Kingstownu - Série 1 (2021) (série)

Rozhodně zajímavý námět! Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. Velmi křehké relativní příměří, které se začne dosti kazit.

Nejvyšší nabídka (2013)

Film je moc hezký, ale je nutno dodat, že bez Geoffrey Rushe a jeho hereckého koncertu by film byl naprosto o ničem! Kdyby v tom nehrál on , tak bych se na tento film ani nepodíval.