Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Je to lepší než Tenkrát na Západě, protože je to vtipné a vynalézavé.

Horší než smrt (2007)

Nikdy jsme černý humor moc nechápal, ale toto je skvělá ukázka jak černého humoru, tak i bláznivosti, která staví pořád vyšší a vyšší nároky na vaše břicho... opravdu sem se nezastavil a Horší, než smrt je pro mě jedna z velmi mála komedií, která nemá ani minutu slabší !

Horší už to nebude (2006)

Ačkoli sem si ze začátku myslel (a všechno tomu nasvědčovalo), že to bude "perla britské literatury", konec "docela ušel".

Hra (1997)

No zkrátka úžasné. Je vidět, že David Fincher je velikým fanouškem B.F. Skinnera a teorie podmiňování vůbec xD

Hrbáč (1959)

"A ty krutý kníže, vrahu bezcitný! " Takovéto scénáře se už dnes nepíší...

Hrdinové a zbabělci (2007)

Mám rád reflexivní filmy Roberta Redforda - jsou velmi existenciální.

Hunger Games (2012)

Musím ocenit velice zajímavou atmosféru, kterou vyvolalo prostředí, na které nejsou lidé zvyklí?

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Příběh byl komplexní, reálný. To je můj dojem. Silné momenty jako Snowův smích po smrti prezidentky, či hlasování o nových hrách. Ukončení v dialogu matka-dítě. Chtělo by to film-talks se Sedláčkem:)

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Dobrodružství pokračuje založené na jednoduchém příběhu, který je poměrně slabě rozehranou snůškou efektů a překvapení. Nicméně toto už tu bylo x-krát... Třeba to nabere jiný směr a dokáží zaujmout diváka. Postavy se začínají vykreslovat i o něco složitěji, ale pořád to považuji za promrhaný potenciál.. Mohlo to být mnohem lepší !! :)

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Některé díly jsou úžasné a propracované do nejmenších detailů - fascinující ve své sci-fi podobě. Dokonce lze objevit i jistý přesah a moudrost (zvlášť u vyspělejších kultur, se kterými se potkávají týmy SG). Nicméně jsou zde díly (asi tak 1/3), které jsou extra nudné a tím celý seriál posouvají úplně jinam, než kam by patřil... To mluvím o prvních dvou řadách. Třetí řada je poučením z předchozí nedokonalosti ;)