Ink (2009)

Keď som tento film dopozeral prvýkrát, povedal som si - Dosť čudný film. Ale potom po čase som si uvedomil, že to bol najlepší nápad na film, a hoci to nebol pravý Hollywoodsky rozpočtový film tie scény ako Butterfly Effect a tá koncová kde sa všetko vyvrcholí, no proste klobúk dole :) Jeden z mála filmov, ktoré si ponechám trochu dlhšie a vymazanie mu nehrozí. Takisto Soundtrack stojí za to

District 9 (2009)

Tak toto bol asi najlepší film aký som za posledné roky videl. Neskutočný nápad, koho by to napadlo nezaoberať sa či nás mimozemšťania napadnú alebo ako sa prvý krát stretneme. Proste sú tu, vysporiadaj sa z tým. Neuveriteľný výkon úplne neznámeho herca. Proste laťka je nehorázne vysoko na veľmi dlhú dobu. Škoda, že je tu len 5 hviezdičiek dal by som mu aspon 8 !

Rocky (1976)

Vyborny film podla mna o neohrozenom boxerovi, ktory sa vypracuje z ulice na profika a ako inak dostane pri tom poriadnu nakladacku a stihne sa zalubit. Typicka Hollywoodska zapletka

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

NAJ :D proste CHUCK NORRIS je neporazitelny na neho nema nik hoci je v presile 50 ludi chuckove päste su neohrozitelny spasitel dobra. Nemam co by som vytkol tomuto serialu az na to prehananie :D When Chuck Norris falls in water Chuck doesn't get wet - the water gets chuck norris :D

Robotí superopice v akci! (2004) (seriál)

Taktiez nesuhlasim s nazormi " vacsiny ". Podla mna je to skvela rozpravka prepracovane boja dobra so zlom sice mozno v trochu neprehladnej forme ale ja som si proste tento serial oblubil. Čiro, Entauri, Gibson, Nova, Otto a Sparx mi proste prirastli k srdcu a taktiez ich dobrodruzstva proti kralovi kostlivcovi. Ti co to hodnotili ako odpad podla mna videl tak mozno 1 cast aj tu nie uplne. Treba sa do toho zapozerat az vtedy sa da pochopit ze to ma nieco do seba.

A.T.O.M (2005) (seriál)

No celom zaujimava rozpravka plna akcie JOLAN ! Ale mne sa strasne paci ta latina co tam hraje sice je kreslena ale to nevadi :)

Saw: Hra o přežití (2004)

Tak vazeni spoluhodnotitelia musim vam povedat ze tento film je FANTASTICKY !!! Proste takyto napinavy film az do konca som uz strasne dlho nevidel vidavat v poslednej dobe same krvave beckove horory ale toto. Toto je jede z psychologicky najprepracovanejsich filmov ake som kedy videl. Je natoceny vo forme " flashbackov ", co znamena ze z momentalnej dejovej linie sa vraciame do minulosti hlavnych hrdinov.Trosku o filme - predstavte si ze sa rano zobudite v opustenej umyvarke bosi na tej najspinavsej zemi priputany zelenom k tyci neni moznost sa pohnut. Zrazu sa oproti vam preberie isty neznamy chlap, ktoreho ste v zivote nevideli a je to vasa jedina sanca psychicky sa nezrutit a prekonat tuto situaciu. No praveze naopak mate tu od vraha odkaz ze jedina cesta ako zachranit nielen seba ale aj svoju maldu dcerku a manzelku je toho druheho zabit... Najlepsi na filme je zaver takyto neocakavany som necakal ani v najdivokejsom sne - Proste neuveritele fantasticky film zasluzi si 6 hviezdiciek skoda ze ich tu tolko ani neni ****** :o)

Skleněná past (2005)

No verte alebo nie davam mu jednu hviezdicku ze ma dokazal tento film s rozpoctom mensim ako moje vreckove tak dobre rozosmiat. Uz dlho som sa tak nepucil. Herecke vykony hodne Oscara ! Hovadina najvyssieho stupna - sledujte na vlastne riziko ! Rehoooooooooot

Vesnice (2004)

Ani mi neuverite jak velmi brutalne som sa na tento film tesil, som myslel ze to bude take daco ako znamenia ale toto je neuveritelna blbost. Slepa zena prejde sama cez cely les aby zachranila jedneho retardovaneho priatela a druhy retardovany ju chce zabit, neuveritelne jak ma tento film sklamal. Tu jednu hviezdicku mu davam len kvoli Joaquinovi Phoenixovi, na neho som sa tesil :)