Jako v bavlnce (2020)

Naprosto nevhodná hudební kulisa s ještě horším zvukovým mixem. Sotva se dá přetrpět celý film jelikož je velmi rušivá. Je to jako pustit si k filmu ještě navíc dvě hodiny elektronické hudby a ještě to pořádně "osolit" aby postavám nebylo rozumět ani slovo. To jako fakt nezbylo v rozpočtu filmu alespoň na zvukaře amatéra? :) Nicméně neměl jsem možnost porovnat s originál zvukem, tam je to možná lepší. Dabovaná verze je však po zvukové stránce katastrofická. Bohužel čím dál častější problém.

Cena života (2020)

Nebýt tolika hysterie turistů s IQ vola bylo by to docela obstojné Béčko. Pravda nic moc jsem od toho nečekal. škoda myslím že by to šlo docela hezky rozvinout...

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Já se té pohádky musím zastat. Ne často se moje hodnocení rozchází s golfistou, mas0n, a jinými. A už vůbec ne tak diametrálně. Poprvé jsem jí moc nevnímal. Nicméně musím říct že mne to čím dál tím víc baví. Plesl si tu svojí roly velmi užívá myslím stejně jako všichni ostatní. Nekoukám na to jako na pohádku prostě si to pustím a dost se bavím. Za mně je to napsané a natočené parádně a hlásí tam neuvěřitelně vtipně a ani to není až tak od věci v dnešní době. To rádoby zpívání bych tedy nemusel ale naštěstí za celý film jen cca 3x se dá ustát. Neumím nějak "odborně" recenzovat ani se za odborníka nepovažuji navíc na sobě pozoruju že s věkem se postupně pohled na ledasco začne poněkud lišit. Nicméně dobře to tady podle mne popsal Radek99

Frčíme (2020)

Mně přijde že to Pixaři prostě jen podepsali. To byl Disney jak vyšitej. Škoda jich.

Poslední akční hrdina (1993)

Po letech jsem posledního akčního hrdinu shlédnul a pamatuju si dobře že když vycházel nijak mne neoslovil. Ale řekl bych že to bylo tím že jsem od něho asi čekal něco úplně jiného než kam tento film směřoval. Tentokrát jsem se docela příjemně bavil a přehodnotil. Myslím že si rozhodně víc než tři hvězdy zaslouží.

Špióni v převleku (2019)

Sračka jak od Disney se stejným vzorem který používá na libovolné téma. Animace to samé.

Aladin (2019)

Výprava úžasná a i jednotlivě vše opravdu na jedničku ale bylo toho tolik až z toho byl kýč. Disney se nezapře. prostě přeplácaný hnus navíc rádoby hudba na každém kroku, tak že víc jak pár minut včetně posunu dopředu jsem nevydržel.

Králové ro(c)ku (2006)

U Blacka mi trochu vadí občasný "kalhotový humor" ale jinak nemám výhrady protože at si kdo chce co chce je to Pan muzikant a rozhodně má na muziku cit a ten správnej ajfr.

High Life (2018) odpad!

Jít na to do kina a chtít odejít alespoň s nějakým zážitkem nezbude bohužel nic, než kino zapálit. Je to katastrofálně natočené od nesmyslně nelineárního vyprávění, přes vydírání dětským pláčem až po vrcholně zpomalení všech a všeho. Než kdokoliv něco řekne uplyne století.