Život s Helenou (2004)

Určitě to není nejlepší film ani Kate ani Garryho a pár krát jsem si u toho pěkně zívla, ale viděla jsem i daleko horší filmy, které se táhly a táhly. Tento je taky poněkud delší, ale nepřišlo mi, že by zde bylo přehnaně moc prázdných scén. Jen těch emoci bylo málo.

Wolf Creek (2005)

Já nevím, že už se lidem začíná zaměňovat strach za hnus.. co je to s vámi lidi? To vážně potřebujete vidět nechutný týrání lidí, abyste si užili film? Nic strachuplného jsem zde nezažila.. jen hnus, hnus a blbost. Jedna hvězda pouze za to, že je podle true story.

Sestra i matka (2004) (TV film)

Líbilo se mi. Z té matky se mi zatínala občas pěst, takže emoce jsem z toho cítila. Kristen se mi líbila. Jen špetka jakéhosi "artu" mi chyběla. Ale do průměru to řadit nechci :)

Ledově ostří (2007)

Film z Teplic.. radši bych něco mužnějšího :)

Klíč (2005)

Libuji si v mysteri filmech a záhadách obecně, ale tady jsem si nebyla zcela jistá. Ale co naplat.. mě tento žánr prostě baví :)

Občan Havel (2007)

Pan Havel je největší muž Česka, potažmo Československa. Má můj největší obdiv. Vše věnovaného jeho poctě musím řádně ocenit.

Příběh žraloka (2004)

Ou Hansi, při vaší hudbě mě vždy srdce plesá radostí, vy jste dokonalost sama. Příběh krásný, milý, originální. Pobavila jsem se :)

Sirotčinec (2007)

Absolutně dělané pro mě. Mám přesně ráda tento druh "strachu" a napětí. Žádná přímá krev a nechutné násilí, ale jen pátrání po tom, co je, co bylo. Hledání záhadné pravdy a za tím vším je ta nejúžasnější a překvapivá dějová linie s velmi příjemnou a atraktivní Belén Rueda, která mi přišla tak zajímavě anti-holyywoodská (je to poklona).. Moc jsem si na tomto filmu pochutnala.. víc něčeho tak skvělého pro mé smysly:)

Mejdan roku z obýváku (2009) (pořad) odpad!

Ježkovi voči.. kdyby moji přátelé neměli tak škodolibý smysl (to ani už není humor!) a nesmáli se na trapností této "tragikomedie", tak bych tuto trapnost nikdy neměla tu (ne)čest vidět.. !!