Správci osudu (2011)

Hmmm... tak to teda bylo těžké hodnocení. Tak kde bych začala? Tak asi tím, že mi skutečně hodně vadila akustika zvuku. Jako každej doma nemá domácí kino a já jsem půlku té zvukové stopy neslyšela, a pak to zase na druhou stranu řvalo. No tohle vážně miluju. No a teď k jádru pudla. Přišlo mi velmi povrchní, že se Matt dokázal tak velmi silně zamilovat po 2 pár minutových setkání s velmi průměrně vypadající ženou. Poté 3 roky, jak sám tvrdí, na ni čekal a hledal ji.. tak asi je to světec a nepotřebuje 3 roky ženu. Potom se zase setkají, znovu spolu stráví opravdu málo času, ale už se bezmezně milují a nemohou bez sebe normálně žít. Na lásku na první pohled fakt nevěřím a tohle mi docela vadilo. Proto jsem jim to pořád nevěřila a jejich poslání, které měli mít podle původní plánu mi přišlo rozhodně důležitější. (Když odběhnu k titaniku, tak tam se Rose a Jack setkali a zamilovali snad za 1 den a já jsem jim to věřila.. ale tady to bylo tak nějak odfláknutý.) A k tomu všemu celej ten příběh neměl vůbec žádný drive, akčnost.. nic. Pořád se to tak nějak táhlo a v podstatě to žádnou hloubku nemělo. No a to by nebyl americký film, aby to na konci nemělo ponaučení :). Ale abych nebyla takovej kruťas, tak se mi líbilo to s těma čepkama, protože všichni muži zákona je nosí.. a taky mi to připomnělo Fringe... a za to máte plusové bodíky :)

Srdečně vás vítáme (2017)

Příjemné na oddech. Klidně u toho nemusíte dávat pozor a nic vám neuteče. Pro mě snadno zapomenutelné, proto jen za 2. Jen tedy za mě - líbila se mi ta naivita bohatých, kteří chtějí pomáhat, jen netuší jak. Mrzí mě, že nerozvedli myšlenku, že tohle problém nevyřeší (bohatví jednoho nevyřeší globální chudobu). Tam se to pak vytratilo a svezlo se na vlně lásky (jak jinak).

Stáhni mě do pekla (2009)

Jsem hororová bábovka, protože jsem na tom byla v kině a každá lekačka mě dostala a často jsem si zakrývala oči. Jo, vážně jsem se bála:) Na jednu stranu je to dobré, protože Vy otrlí si už horory moc neužijete, ale jinak je to otravné. No a konec tohoto filmu je možná trochu předvídatelný, ale přesto drsný. Líbí se mi ta myšlenka, že tonoucí se stébla chytá a tady hlavní hrdinka zkoušela vše možné, aby to napravila. Taky se mi občas stává, že ve vteřině se něco uděje a já si přeji to změnit. Ale je pozdě a o tom je pro mě tento film.

Stalo se (2008)

Film je nepoutavý, děj nedomyšlený. Naprostá ztráta času. Škoda, že se toho nechopil někdo šikovnější, nápad nebyl špatný.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Pro mě je to nejlepší díl celé Star Wars ságy! Vím, že znalci prvních dílů by namítali, že to původních kvalit nedosahuje, ale já mám na to opačný názor. Pro mě je tohle jeden z nejromantičtějších příběhů vůbec! :) A zrození Dartha Vadera je už je třešničkou na dortu!

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Star Wars zbožňuji, mám pro něj slabost a chápu proč je to celosvětový kult. Ale tento "první" natočený díl by mě zaujal asi fakt jenom v tom roce 1977. Dočetla jsem se, že Lucas nedostal pořádné peníze na jeho točení, takže z toho museli i tak vytěžit, co se dá. Dále je princezna Leia, pověstná kráska s jedinečným sexappealem, - cože??? Ta herečka patří mezi top nejošklivějších dam v historii stříbrného plátna. Já nechci být povrchní nebo katem krásy, ale já kvůli ní Leiu vůbec nevnímám jako kočku. Ono i výběr herce Marka Hamiltona, který měl ztvárnit jedinečného Luka Skywalkera, je toporný a děsný. Ale co naplat? I když v tomto dílu působily hvězdné boje trochu směšně, tak já star wars prostě zbožňuji!!! <3

Stav beztíže (2009) (seriál)

Sakryš... pochopil někdo ten konec? Já mám dost otázek, na které už asi nedostanu odpověď.. a to mě dost štve :(

Stavitel světa (2007)

Moc hezký. Takový konec jsem nečekala, pořád jsem pátrala, co mi uniklo a v čem je smysl tohoto a na konci mi naservírovali krásný závěr. Můj obdiv je i tak veliký, že práce na efektech, které jsou mimochodem velmi zdařilé, zabraly 2 roky. A když si vezmete, že výsledkem je 10 minutové video... Zapůsobilo to na mě.

Stážisti (2013)

Za alpskými velehorami, za atlantským oceánem a tisícem větších i menších měst se nachází království Google, které vládne technologickou silou a je zde možné úplně vše. Ale co naplat.. byla to pěkná pohádka :). Vůbec by mi nevadilo mít takové pracoviště a tak blízké spolupracovníky. Byla to perfektní promo akce googlu. Lepší nápad už mít ani nemohli. Jen škoda, že je to jen film, kde bylo zase plno klišéé.

S tebou mě baví svět (1982)

Takový-hle český rádoby rodinný a veselý komedie mě teda nikdy nebrali a už se to nezmění. Škoda jen, že moji rodiče si myslí pravý opak a neustále to o Vánočních svátcích vidím v televizi.. vrr. Jestli má být tohle ta ukázka pravého českého humoru, tak to se k němu rozhodně nehlásím.