Světová válka Z (2013)

Bože! To byl chaos! Ale s Bradem Pittem bych se jím klidně prodírala! On ten film v mých očích neskutečně pozdvihl. Neviděla jsem film o "zombíkách" s takovou sílou a napětím. Jak se Bradova postava chovala chladnokrevně a rozumně mě velmi mile překvapilo a potěšilo. Vždycky mě iritovala ta hloupost hlavních hrdinů, která je slepě návaděla do scénářovi pasti. Připomíná mi to vždy herní "koridorovku", kde není prostor pro vlastní nápady a smyslem je jen projít předem daným koridorem, ze kterého není možné uhnout. Proto se mi Světová válka Z tak líbila. Připadala mi svobodná a nezávislá. Jako otevřený svět, kde je konečně prostor pro vlastní úvahu. Jediné, co se mi nelíbilo, byla filmová manželka Brada. Svým vzhledem se k němu nehodila. On je příliš dokonalý na takový průměr ;).

Svět podle Prota (2001)

Nejvíc se mi líbil příběh. Herci mě nijak nebrali. Hrozně moc jsem si přála, aby to byla pravda, a Prot byl skutečně mimozemšťan. Konec byl zajímavě udělaný, myslím, že si každý přijde na své ;).

Sviňák (2013)

CO? Komedie? Kde?.... :D Naštěstí jsem si to pustila a nečekala, že půjde o komedii, tak jsem se až tak nezklamala, ale tohle označení mě vskutku pobavilo.. Něco tak ponurého a lidsky degradujícího jsem dlouho neviděla. Nic proti takovému žánru nemám, ale nějak to na mě neudělalo dojem. James to teda hrál buď tak dobře, nebo je to fakt takovej magor. Rychle přišel, rychle odešel. Nezůstane dlouho v paměti ;).

Sweet Tooth: Chlapec s parožím - Ven z lesů (2021) (epizoda)

Při sledování úvodní epizody jsem ukrutně trpěla. Příšerné dialogy a herci. Celou dobu jsem si pokládala otázku, jestli to myslí vážně a nebo na mě každou chvíli vyskočí hláška jebaited, LOL.

Syn pláže (2000) (seriál)

Kdyby to nechtěl koukat můj přítel, tak bych se k tomu sama nikdy nedostala.. a o nic bych nepřišla :) Je to dost "jednoduchý" smysl pro humor. Ale musím říct, že párkrát jsem se na nějakej vtípek chytla i já :)

Šéfové na zabití (2011)

Po dlouhé době jsem přemluvila svého přítele, aby se mnou šel do kina, a proto jsem musela vybrat nějaký výjimečný a zajímavý film. Výběr padl na tuto komedii. A povím vám, že tak dobře jsme se oba dlouho u filmu nepobavili. Film je tak vtipně protkám sexuálními narážkami, že víc už by to bylo možné jen v hambatém filmu. Celkem mě překvapila i zápletka, při které jsem hned na začátku věty nevěděla, jak dopadne celý film. Fakticky parááádní film. Mohu jen doporučit... ale POZOR.. film není vhodný pro puritány a jeptišky :))

Šepot (2007)

Průměr.. co víc dodat :) .. "Sawyer" má stále svůj sexy výraz a jeho snoubenka běhá v té zimě skoro nahá, aby tomu asi dodala nějakou vyšší hodnotu. z Počátku mě ten film zaujal právě tím ohraným žánrem, ale tady se to nepovedlo udělat nijak strašidelné (jak se tady píše, že jde o horor..) a už vůbeeec originální. Ale až to uvidíte, tak mi napište, jak jste na tom s koncem filmu :D protože, když někdo vidí budoucnost, tak nedostane na chvíli výpadek, aby to se to hodilo do scénáře filmu, ne ?

Šestý smysl (1999)

Tohle je ukázka poctivého filmového řemesla. Všechno šlape jak má, ať už od scénáře, režie tak i po toho malého kluka Osmenta, kterého jsem si všichni zamilovali. Když jsem se na to dívala poprvé, tak jsem vůbec nevěřila vlastním očím, když přišel ten grandiózní konec. Naprosto předčil veškerá má očekávání!

Šílenství (1994)

O hororu by se dalo sice vážně pochybovat, ale něco do sebe tyto starší filmy mají. Atmosféra ale bohužel nebyla vůbec dusná, natož aby přituhovalo. Něco v sobě přesto ten film měl, protože rozvinul moji fantazii a mě se líbilo, jak jsem musela bádat nad městem, která existovalo a neexistovalo zároveň. Bohužel to skončilo bez vysvětlení.. a to je jako nedokončená hra, která bez vítěze postrádá smysl.

Škola svádění (2006)

Co to bylo? Měla jsem tu "čest" a byla jsem na tom v kině a dodnes nechápu podstatu toho, že někdo měl chuť točit něco, co postrádá děj. Je to nuda, vůbec si to nezaslouží těch 98 minut Vašeho života.