Profesionálové (1977) (seriál)

Ne, opravdu nemohu jinak. Vedle Timura a jeho party jsou borci z CI5 nějvětší hrdinové mého mládí.

Ned Kelly (1970)

Tak můžu s klidným svědomím prohlásit, že Mickovi to rozhodně líp zpívá, než hraje.

Přestřelka u O.K. Corralu (1957)

Bylo, nebylo, jednoho krásného dne na Divokém západě po sobě devět chlápků 30 vteřin střílelo. Výsledek? Tři mrtví, tři zranění, vypáleno cca 30 kulek. To je všechno. Zdá se vám to jako látka na dvouhodinovej biják poněkud řídké? Kdepak, tohle je jenom jeden z mnoha filmů o oné lapálii v Tombstone. Jeden z lepších. Nechápu, proč má zrovna tahle epizodka pro Američany takovou ikonickou hodnotu.

Poslední premiéra (2008)

V Thajsku nemají proti filmovým pirátům zákony, ale oběšenou bábu, která je ububákuje k smrti. Jiný kraj, jiný mrav.

Austrálie (2008)

Pani šéfová, honáku a ostaní, my to teda dokoukat, všechna ta krásná obrázek z Austrálie. Milión kráva, zlá rančer lump Faramir, kouzelná dědeček z buš i lítadla nad Darwin. Ale protože my taková pohádka vidět už mockrát, my se nudit.

Oběť zla (2007)

Tak copak to tu máme? Páreček milenců ztracený v lesích, mamku s taťkou co si ulítli na náboženství tak moc, až jim z toho jeblo, slintavého trotla s rozštěpem a skládacím srpem a pár nezbytných vidláků s puškama a samohonkou. Jestli se vám takhle rozehraná partie nezdá ani povědomá, čemuž se mi nechce ani věřit,máte štěstí a asi si to i užijete. Pokud jsou vám osoby a obsazení povědomé, čekáte hon na maso a chcete si odpustit nejblbější možný happy end s dveřmi pro pokračování otevřenými dokořán, dejte si radši lahev vysokooktanové Pupalky a zapomeňte.

Jedné noci v jednom městě (2007)

Všimli jste si, že ten chlápek s hmyzím cirkusem vypadá jako starej Brůna ze Studny majora Zemana? Že strom, když chlastá, leje si drinky do bot? To jsou věci.

Zámecká zrůda (1995)

"...Neboť i když mi zapomění dalo klid, vždy si budu pamatovat, že jsem vyděděnec, cizinec v tomto století a cizinec mezi těmi, kdo se dosud nazývají lidmi. To vím od chvíle, kdy jsem vztáhl prsty k nestvůře ve zlatém rámu, kdy jsem vztáhl prsty a dotkl se chladivého, pevného povrchu lesklého zrcadla." Tak tohle je všechno, co Gordon použil z Lovecraftovy povídky The Outsider. Jo, a ještě zámek jako kráva, kde straší. Což kupodivu vůbec nevadí. Bubák má fakt hnusnou tlamu a podivné stravovací návyky. Italští policisté mají IQ vysoké jako včerejší datum, takže taky v pořádku a Jeffrey Combs je jako nevyléčený alkoholik-zachránce vyloženě v pohodě. Dobrý kino.

Žralok útočí (1999) (TV film) odpad!

Ono se asi za 15 dolarů, což byl předpokládám Casperův hororář, nic lepšího natočit nedá.