Blade: Trinity (2004)

Do čtyřky bych resuscitoval "Kurvapiča" upíra Vašuta jako hlavního záporáka. Snipes v tom hrát nemusí, stačí libovolný komparzista v jeho gumové masce s výrazem "já jsem cool, ty jsi vůl". Možná nejzbytečnější třetí pokračování.

Kanibal! Muzikál (1993)

Srdcervoucí příběh roztomilého koňomila Packera, takřka neprávem obžalovaného z kanibalismu. Epická sága o putování nehostinou pustinou, o přátelství, které prochází žaludkem, o hrdinných japoniánech, relaxačních sněhulácích, zlotřilých trapperech, jižanském kyklopovi a nepovedené popravě. Hudební špadojňkl svou silou drtí veškerá hollywoodská muzikálová čísla.

Srdce a zbroj (1983) odpad!

Zabalte pár taliánů do alobalu a nechte je křepčit v plenéru podle scénaře sepsaného Otíkem z Vesničky střediskové (ne to je moc, sorry Oťas). Dostanete kus, při kterém s láskou vzpomenete na Uweho Bolla.

Rocky IV (1985)

Scéna, kdy Rocky dělá ksicht jako nakopnutý baset na veeeelikého Draga by rozbrečela i dubovou matrjošku.

Godsend (2004)

Adame, já mám stalšího blášku. Menuje se Damián, má velikýho čelnýho pejska a dá ti do držky!!

Vítej v džungli (2007) odpad!

Ano, opravdu to byl horor, ale dokoukat. Během tohoto eposu, se dozvíte spoustu zajímavých věcí, které se vám zároveň s titulky vykouří z palice (tuším, že se jednalo o sexuální vztahy uvnitř amerického spolku pohlavních hrdinů). Jediný co si pamatuju je, že jeden z Rockefellerů nevelí světové ekonomice, ale kmeni nějakejch pošahanejch domorodců, kteří spasou naši ústřední čtyřku. Wow!

Punk Rock Movie (1978)

Ve své době možná šokující, ale dnes poněkud podivná záležitost pro oldschool lovers. Nečekejte záplavu informací o punku model 77, jen raritní záznamy ze zaplivaných klubů, kam konců konc tahle muzika patří (a tak to má být). Příznivci hovadin jako Dobrá Šarlota nebo Moje chemická romance budou asi valit bulvy na to, odkud ti nagelovaní, tetovaní šampóni v bavorácích vzešli.

Baba na zabití (2003)

Irská bába vládne všem, Irská jim všem káže, Irská všechny přivede....do blázince.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Crowe, Bale jsou výborní, o tom se nedá pochybovat, ale to co celý film zvedá na téměř 5, je výkon Bena Fostera. Takhle chorý, bezskrupulózní, sociopatický padouch tady (ve westernech) dlouho nebyl....Škoda jeho nevyužitého potenciálu v 30 dní dlouhá noc.....Nebýt toho divného konce, bylo by to absolutní hodnocení. Možná se to změní po druhém zhlédnutí.....:-)

Dante 01 (2008)

Spoiler: Pseudointelektuální blábol odehrávající se ve vesmírném blázinci poblíž rozžhavené planetky Dante. Jednoho krásného dne tam přivezou podivného němého Jirku našlapaného podivnými jedy, které do něj valí podivná asijská felčarka. Chudák Jirka zbaští pár svítících halucinací co vylézají z taktéž nadopovaných spoluvězňů, obleče si skafandr, chvilku bliká, pak vybouchne a z rozpálené planetky Dante tím vytvoří jakýsi klon naší Země. Připadal jsem si jako ufon.