Plán 9 (1959)

Teď hned si vzpomenu, na minimálně deset horších filmů, než je tahle Woodova vyprávěnka. Takže nejhorší film všech dob? Těžko. Ovšem zábava je to celkem slušná, i když jako komedii s úděsnými hereckými výkony to pan režisér asi nezamýšlel. Velitel emzáckých invazních sil Eros v saténové uniformě je opravdu nezapomenutelný Padouch. Zombivá Vampira s vosím pasem a zanedbanou manikůrou, nebo nemrtvý policista Thor s výrazem prasete s Downovým syndromem, to jsou figury jinde neviděné. Jo, a možná přijde i Bela Lugosi.

Toxické děti (1980)

Emo děti s černě nalakovanými nehty likvidují obyvatele díry jménem Ravensback. Z maminek a tatínků, briketa je za chvilku.

Padlé ženy (2002)

Opravdu jsem netušil, že nadnárodní korporace zvaná katolická církev měla v Irsku koncentrační tábory a poslední z nich uzavřela až vroce 1996. Zatraceně vytrvalá instituce. Jsou prostě věci, které mi hlava nebere.

Strach Fay Grimové (2006)

Tvůrci mají evidentně nakoukáno špionážní kdeco. Ovšem rozhodně nemají jasno v tom, co chtěli natočit. Komedie? Thriller? Akce? Ale jděte. Výsledkem je kulhavý, slintavkou stižený prasopes, který nevyděsí, nepobaví, ani nerozesměje. Tohle stvoření by neudali ani Srstka s Kubišovou.

Samuraj (2003)

Nezkoušejte nasrat slepého maséra. Mohlo by se vám stát, že vás potká něco horšího, než bolest zad. Třeba smrt.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Sandler v roli gerontofilního super agenta/kadeřníka. Koncentrace opíchaných bab 60+ je pekelná stejně jako koncentrace Zohanových imbecilních fórků. Většina z nich je satanžel spíš k pláči (vtipů i důchodkyň)...Hummus, kundelchen. Fuck the middle east and Zohan too.

VALL-I (2008)

Největší romantika, jakou jsem za dlouhou dobu viděl. Že to takhle rozsvítí plechovej popelář od Pixaru se slovníkem dementního děcka, jsem věru nečekal. Tady je Oskar ve správných podavačích.

Deník zabijáka (2007)

"Když ti chlast překáží v práci, nepracuj." Moc pěkné heslo, ovšem, v případě, že jste polský nájemný vrahoun, práce je vám koníčkem a víte, že jste "fakt dobří", nezbývá, než vyhledat odbornou pomoc. Kingsleyho nakropený čistič a cynická prodavačka času(!!!) Téa Leoni jsou párek k pohledání. Velké překvapení!

Funny Games USA (2007)

Hmm, tak tohle bylo funny asi jako sprchy v Osvětimi. Další kousek, který vám rozhodně zlepší náladu. Bylo mi jasné, že je něco špatně už když se hned na začátku ozvaly libé tóny Zornových NAKED CITY. Intenzivní psycho teror.

Oko dravce (2008)

Člověk, aby se už bál i dojít vysrat. Po shlédnutí tohohle bijáku mám pocit, že v míse vás kromě hlodavců a aligátorů může zřejmě překvapit i libovolný počet všelijakých špionských vyfikundací a bleskově vám vyhodnotit stolici a doporučit nejvhodnější klystýr. Lidem se sklonem k paranoidnímu chování vstup přísně zakázán.