Dante 01 (2008)

Spoiler: Pseudointelektuální blábol odehrávající se ve vesmírném blázinci poblíž rozžhavené planetky Dante. Jednoho krásného dne tam přivezou podivného němého Jirku našlapaného podivnými jedy, které do něj valí podivná asijská felčarka. Chudák Jirka zbaští pár svítících halucinací co vylézají z taktéž nadopovaných spoluvězňů, obleče si skafandr, chvilku bliká, pak vybouchne a z rozpálené planetky Dante tím vytvoří jakýsi klon naší Země. Připadal jsem si jako ufon.

Karamazovi (2008)

V balastu současné české filmové tvorby působí tenhle film jako dokonalé zjevení. Můžeme o tom pochybovat, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno co se s tím dá dělat.

Zombies: Den-D přichází (2008)

No nazdar bazar! Jsem nepoučitelný trulo. Přes všemožná varování, že je to blábol nad blábol jsem neposlechl, zhlédl a přetrpěl. Opravdu nemám ponětí co má TOHLE společného s Romerovým originálem. Asi uniformy. Mena Suvari celý film tak moc rozšiřuje chřípí, až jsem se bál, že jí mozek vypadne nosem. Nemrtví běžci po stropě jsou k smíchu a zamilovaný zombivec vegetarián je v záplavě tělních tekutin za trapáka roku....Kam se sakra poděli ti nádherní, ohnilí šouralové? Až budu chtít vidět mrtvé olympioniky, pustím si Mnichov od Spielberga.

Patologie (2008)

Ve Philadelphiii žijí nejen lidumilní právníci obhajující chudáky stižené AIDS. V temných suterénech si tu vegetí partička doktorů, pro které platí patolog=psychopat. A pořádnej. Svižná, lehce morbidní exkurze do prostředí márnic a piteven s překvapivým koncem. P.S. Rozhodně dokoukejte i titulky:-)

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Nebýt otravných hlodavců a toho zlatohřívého mesiáše, mohla to být celkem zábava. Na dětskou fantasy rozhodně. Jirka Krytinář rules!!!

Temné patro (2008)

Finští LORDI jsou doma zřejmě opravdu hvězdy. Celej tenhle kousek je jedno velké PR, které slouží jen k tomu, aby se jednotliví členové mohli chlubit, kdo z nich má hezčí plastovou tlamu....Děj je slabej a chutnej jako odvar z Rudého Práva.

Máj (2008)

Kozy, Kukura, kat, kurva, kozy, kopulace, krajinky, kozy, kýč, kozy, krása.......jo, a kozy jsem zapoměl.

Wanted (2008)

Nekompromisní akční nářez. Timur a jeho parta vypálili řízenou kulku přímo do mozkovny všech milovníků akce. Bay is dead, long life Bekmambetov.....pussy, pussy.

Nemilosrdný střelec (2007)

Pokud Leone točil SPAGHETTI WESTERNY, tak Mike tímto kouskem stvořil RICE EASTERN. Poměrně brutální, celkem vtipná postmoderní variace na asi vše, co se japonskému pervertovi honí hlavou.