Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Charlie Wilson začunkoval Rusákům válku v Afganistánu a dostal medaili. Zajímalo by mě, jestli dostal další metál za útok na New York provedený jeho milovanými mudžahedýny.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Výroba psího žrádla z ošklivých vojáků barmské armády odsejpá veteránovi Johnu Rambovi od ruky víc, než výroba guláše z Vietkongu, nebo ragú ze Sovětů. Dobrou chuť.

Poslední legie (2007) odpad!

Debilní film s debilní pointou, aneb poslední hřebík do rakve s Legendou o Artušovi. Bláhově jsem si myslel, že toho hollywoodského upravování už bylo dost, viz. perly První rytíř a Král Artuš. No, spletl jsem se.... P.S. Proč ten "Ekskalibr" vypadá jako by si ho Merlin koupil na tržišti od Vietnamců?

Sbohem, baby (2007)

Opravdu musí každé unesené dítě skončit na skládce jako použitá hračka? Výborně pane Affleck, výborně.

Poslední plavky (2008) odpad!

Komedie? Tohle dílo je stejně vtipné jako sekaná z novorozenců. Je mi jasné, že i herci musí z něčeho žít, ale dělat ze sebe trotla u rybníka za dvě krabice montážní pěny, to snad nikdo ze zúčastněných nemá zapotřebí. Sumec Lojza se zařadil do galerie nezapomenutelných monster hned vedle žraloka Bruce z Čelistí a Godzilly. Troškův trůn se třese, this is really SICK!!!

Hitman (2007)

Obsadit do role ultradrsného likvidátora jakýsi Spejblův klon je opravdu úlet. Čtyřicetsedmičku na vás, frantíci !

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Když se Vetřelec vetře do porodnice, odpadá maminkám starost, komu pak je to naše malé podobné...

Já, legenda (2007)

Mohlo to bejt za plnej, ale ty noční xichti co vypadaj, jako by vypadli z Polárního expresu to dost schazujou.

Superbad (2007)

No, že bych u toho bučel blahem, to teda ne....Sprostší Prcičky s párkem supercool policajtů.

Sejmi je všechny (2007)

Pozor na tajemného cizince s mrkví ! Tento kříženec Limonádového Joea, Maxe Paynea a králíků z klobouku je extrémně nebezpečný! Mozky vypnout, nebo nechat v šatně a nástup!