Hotel Mumbai (2018)

Od Bombaje až po Frankfurt nad Mohamedem pořád stejná, smutná písnička. Nedokážeme po sobě spláchnout, ale použít AK na likvidaci nevěřících? Proč ne. Lekce z náboženské války. Všichni proti všem. Jediná výjimka je ten mazlík v turbanu. Sikh heil!

Historie templářů (2014) (seriál)

Spousta trapné "dramatizace" a moooc málo informací na tři díly. Tvůrce je lempl, což se sice pěkně rýmuje se slovem Templ, ale toť fsjo.

Leaving Neverland (2019) odpad!

Pan Bílý nikdy nebyl můj hudební idol a o jeho sexuálních preferencích jsem si ani za jeho života nedělal žádné iluze. Ale! Deset let po jeho smrti natočit tento dokundament, tak to sorry jako! Další z řady kampání v Mítů stylu, tady vylepšená o to, že postižený je bezpečně mrtvý a nemůže se bránit (ne že by jako živý měl nějakou šanci). Takže pány a dámové, kopněte si do negra!

Král Škorpion: Cesta za mocí (2015) odpad!

Ať mi nikdo nevykládá, že v této sérii (!!!!!) je ještě příšernější díl, než tenhle...Nene. Nevěřím. Matyjáš ŠkorPYJón do Strakovky!

My (2019)

MY jsme si doma zapomněli masky, takže vypadáme jako MY. Ale sousedi vypadají jako ONI, ale jsou to skoro ONI, ovšem s troškou agrese. Takže MYONI vyhráli, jak jinak....trapné.

Černobyl (2019) (seriál)

HBO. Po katastrofálním ukončení GOT, přichází jako Hrom z čistého nebe tento Blesk. Černobyl. A je to věru krutá podívaná, někdy až fyzicky nepříjemná. Všechno co jste si nepřáli vědět o jaderných reaktorech RBKM, ale báli jste se zeptat, je tady... nebo tam... https://www.youtube.com/watch?v=KYr0j_2kN6E

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

SPOILER...Uf. Tak tohle opravdu bolí. Pokud bychom chtěli srovnávat GOT s nedostižným Pánem prstenů (což snad kromě vylízaných scénaristů nikdo nechtěl), tak by Tolkilenova sága vypadala asi takhle: Sauron umírá ve stínu Dvou věží na zánět středního ucha během druhého dílu trilogie. To ovšem nikoho netrápí, protože dva a půl dílu budeme sledovat napínavý souboj o post starosty v Hobitíně. Kandidáty na post starosty jsou: Pytlík podporovaný elfy, dále pak Křepelka podporovaný lůzou, neb mu nikdo neproplatil diety za výlet do Mordoru a Chodec Aragorn, který se do Hobitína uchýlil poté, co byl z Bílého Města vykázán jako zbloudilý uchazeč o trůn. Nezávislá volební komise domestikovaných skřetů rozhodla, že v rámci všeobjímající lásky bude králem zvolen nekandidující Medděd, protože má největší včely....

Tina a Vore (2018)

National Geographic: Ze života trolů. Celkem humus.

Aquaman (2018)

Khal Aqua to prostě sám neutáhne. Takže se v tom digitálním moříčku sice plácá co mu ploutve stačí, ale vzhledem k tomu, že má na krku tradičně debilní scénář, pastelkovitý vizuál a dva veletrapné "záporáky", tak to na žádné rekordy v plavání nebude.