Heavy Trip (2018)

Ano, opravdu jsem devadesát minut bučel blahem jako Šojdrová v syrském sirotčinci. Nejroztomilejší film od dob Bambiho. Nebo Bundyho. To je jedno.

Castle Rock (2018) (seriál)

Castle Rock. King. Seriál! Deset dílů? Těšil jsem se na to, jako Fin do sauny. A dostal jsem vlastně totéž. Holé i chlupaté prdele, záblesky ohanbí a pocit, že ten bazének venku mě spasí. Jenom jsem se míň potil. Perkele!

Operace Rudé moře (2018)

Čínský jestřáb sestřelen. Pokud vás baví zírat na někoho, kdo závodně smaží libovolnou FPS střílečku, takže nepostrádáte scénář, nebo jste zaměstnanec Kanceláře prezideatha republiky, přidejte libovolný počet hvězd.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Pane, vy jste vdova. Tady spíš Takeshi, ty jsi bílej, Mámo, ty jsi chlap a Ségro, ty jsi zmrd. Vymazlený noir cyberpunk. Tak. A před druhou sérií musím honem dohnat knižní předlohu.

Mandy - Kult pomsty (2018)

S verzatilkou v rypáku je to znovuzrození pana Nicolase. Tohle dílko vypadá jako kříženec zfetované víly a kremačního drtiče kostí. Nihil.

První očista (2018) odpad!

Já to tušil. Celou Očistu vymysleli dva pošahaní bělouši. Samozřejmě politik a doktorka. Úkol zněl jasně. Eliminace obyvatelstva v sociálně vyloučené lokalitě. Jenže ouha. Vyloučení si místo vraždění uspořádají pouliční multidrogovou párty a tak je musí pár bílých žoldáků (a jeden černý sociopat) k zabíjení maličko popostrčit, což samozřejmě komunitu asociálů stmelí a posílí. A tak se J, Zed a D spojí, zapomenou na svá bývalá drogová teritoria a ošklivým Vápnům pořádně natrhnou prdel. Kdyby tohle někdo natočil loni v Americe a popletl si barvy (vyměnil černou za bílou), tak dneska visí. Díky a nasrat.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Představil jsem si barák, kterej si kdesi za Moskvou staví stará Kalašnikovová. To by byl teprve hukot!

Chappie (2015)

Chappie má problém. Je to kříženec Robocopa a toho Čísla 5 co žije. A aby toho nebylo málo, tak krátce po křemíkovém prozření vyfasuje jako rodiče Ninju a Yo-Landi z Die Antwoord. Tomu se říká hajzkarta. Nicméně Chappie se s bojlerem popere se ctí a v Joburgu se tudíž můžou všichni těšit na reinkarnaci do chodících ingotů. Proč ne.