Velká čínská zeď (2016)

totálne uletená kravina...treba vypnúť mozog a dá sa to pozerať...ale viac ako na jedno pozretie to nebude

Pasažéři (2016)

tri hviezdičky za technické spracovanie...inak je to celkom nuda. Nápad by aj bol, ale to prevedenie ma nejak odrádza

Logan: Wolverine (2017)

konečne...takto mal Wolverine vyzerať už od začiatku...je to dospelé, drsné a krvavé. Film má svoj vývoj, sem tam síce príde nejaká hluchá pasáž, ale v zápätí je vystriedaná brutálnou akciou...za mňa jednoznačná spokojnosť :)

Příchozí (2016)

po dlhom, veľmi dlhom čase, konečne film, ktorý som v kine sledoval so zatajeným dychom a užíval si každú minútu...na skvelé sci-fi netreba digitálne orgie, postačí komornejšie, ale o to prepracovanejšie podanie...záver bol pre mňa veľmi prekvapujúci...viem si predstaviť, že veľa ľudí bude sklamaných, ale pre mňa osobne jeden z naj filmových zážitkov v tomto roku

Bohové Egypta (2016)

skrátiť aspoň o tretinu, možno by z toho bol väčší akčný nátresk...takto to miestami dosť krívalo a nudilo

Kubo a kouzelný meč (2016)

vizuálne veľmi nápaditá rozprávka, ktorá je určená hlavne deťom. Postavy sú sympatické, Kubovi sa dá fandiť a dej vcelku odsýpa. Ale chýba tomu niečo, kvôli čomu by som si naň o pár mesiacov spomenul.

Podfukáři 2 (2016)

v podstate prevarená jednotka + rozkošná Lizzy...komu sa páčil prvý diel, musel byť spokojný

Na návštěvě (2015)

toto ma vyššie hodnotenie ako Osada??? ľuďom už asi poriadne preplo...bolo tam pár znepokojujúcich momentov, štyria veľmi veľmi veľmi veľmi nesympatickí herci a je to natočené v štýle found footage a klasický záverečný twist... ak by sa mi tie decká dostali do rúk, tak to s nimi vybavím hneď...tú jednu hviezdičku dávam za akú takú atmosféru, inak je to strašná blbosť

Rodinka Bélierových (2014)

k dokonalej spokojnosti ešte niečo chýbalo, ale sú momenty a hlášky, ktoré si budem pamätať celý život...inak je to veľmi vkusná sonda do života hendikepovaných s riadnou dávkou nadhľadu :) a ešte by som určite vypichol nádherné finále na kastingu