Černá kniha (2006)

Sice pomerne dobre natocene ale na muj vkus prilis americko-kovbojsky. Ano, jine slovo me nenapada. Valka tvori sice dobre pozadi, ale uverit takovemu pribehu snad ani nelze. Zkratka zbytecne dlouha oddychovka

Pacifik (2010) (seriál)

Pro mě trošku zklamání, přeci jenom po Bratrstvu neohrožených jsem čekal zřejmě něco víc...je to hodně o psychologii postav ale samotné peklo války (a zvláště v Pacifiku to muselo být hrozné) se zase tak dobře vystihnout nepodařilo

Svítání (2009)

Svítání je pro mě dalším z řady filmů na téma celosvětová epidemi- tentokrát v podání upíří nákazy. Každý z filmů má něco do sebe (Já legenda, 28 dní poté,...) a všechny nechají tak trochu otevřený konec. Daybreakers je zkrátka dobře natočený a obsazený film, který sice nějak extra nenadchne, ale na druhou stranu ani nenudí a neurazí (s vyjímkou slabších jedinců, kterým vadí pohled na hektolitry krve, jelikož tady se s krví opravdu nešetřilo). 65%

Muhammad Ali: Tváří v tvář (2009)

Jeden z nejlepsich sportovnich dokumentu co jsem videl. Neni to pouze projeti jeho kariery, kde by se mluvilo pouze o tom kolik titulu ziskal, kolik souperu knockoutoval,apod. Prave vypovedi jeho souperu z tohoto filmu delaji neco vic nez jen dokument. Je az neuveritelne co tento muz, za svuj dosavadni zivot zvladl a musim uznat, ze timto dokumentem mu byla vzdana pocta jak se patri

Machři (2010)

Taková "rodinná" komedie pro všechny. Je to kalsický Sandler s několika povedenými hláškami, s několika hluchámi místy, ale celkově jako oddychovka to vyzní dobře. 60%

Rychlí a zběsilí (2009)

Opakování pořád toho stejného, žádná originalita...jediné plus vidím ve stejném složení týmu jako u jedničky, ale to zkrátka nestačí... a málem bych zapomněl- digitální triky (ála kamión řítící se na začátku na Vina) jsou místy opravdu tragické!!!

Agora (2009)

Kdyz jsem si film pustil, cekal jsem hollywoodsky popcornak a nakonec z toho vylezlo skvele dilko plne emoci, ktere at ve vedlejsi roli ukazuje co dokaze udelat jakakoliv vira Ve spojeni s fanatismem a bojem o moc...jsem velice rad, ze ale hlavni osu filmu tvori pribeh hrdinky, ktera se pro svoje presvedceni rozhodne obetovat vse....musim rict, ze me podobne filmy velice zajimaji- to co se v prubehu dejin diky krestanstvi a dnes diky islamu delo a deje je pro me zkratka nepochopitelne. Vzdyt kdyz se clovek podiva 2tis let zpatky, lide o svete a vsem kolem premysleli a badali ho. Pote ovsem nastalo diky fanatismu nabozentvi temno, ktere prakticky trval prakticky az do 16.stoleti(a v mnohych ohledech trva takrka dodnes)...film vrele doporucuji vsem kdo se zajima o historii a rad v kine premysli

Sexy 40 (2009)

Nez jsem si Rrebound pustil, nic jsem od filmu necekal. Lakadlem pro me byla prakticky pouze Catherine Zeta. Nakonec jsem ale velice prijemne prekvapen vysledkem. Jedna se sice o klasickou romantiku, ale i tak ma nekolik prvku, ktere vycnivaji z prumeru. Kazdopadne vrele doporucuji jako skvely film pro romanticky vecer

Expendables: Postradatelní (2010)

Legendami zanru obsazeny akcni narez, ktery si na nic nehraje...takova naprosta Sylvestrova klasika, stary pan ukazal, ze porad umi a i kdyz mu vrasky pribyvaji a pribyvaji to svoje si vzdy odehraje...doporucuji 80%

Kick-Ass (2010)

Tak jsem prave dokoukal tohle dilko a jsem z neho docela odvarenej...takovej narez jsem ani v tom nejdivocejsim snu necekal. Rozjizdi se pozvolna a zprvu to vypada na dalsi teenagerovskou komedii, ale nenechte se milit- Kick-ass je opravdu mulitzanrovy movie ktery obsahuje naprosto vsechno co nynejsi popkultura nabizi. Jsem zvedavej s cim prijde Matthew priste, protoze trumfnout tohle bude hooodne tezky.....vsem doporucuju, zkratka it was fucking awesome!!!! 95%