• Fantasy

Bez kalhot XXL (2015)

Jedna hviezdička za scénku na benzínke. Tá bola naozaj vtipná, škoda že sa celý film neniesol v tomto duchu. Prvý diel mal príbeh, dvojka bola ale úplne bez deja.

12 let v řetězech (2013)

Dráma s témou otrokárstva černochov v amerike a ešte k tomu podľa skutočného príbehu vždy rozvíri emócie, rozhnevá každého diváka a napokon zanechá dojem. Takto pôsobia drámy s veľkým príbehom. Ale.. keby som nevedela, že je to oskarový film z roku 2013, tak by som kludne povedala, že by mohol byť natočený aj 10 rokov dozadu, pretože celkové spracovanie deja, poňatie obrazu a kamery je trochu menej súčasné. No a už len jedna výtka, ktorá tu už zaznela, že dvanásť rokov nebolo dostatočne citeľných.

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Nove akty x su tocene starym sposobom, ktory dnesneho divaka zvyknuteho na inu uroven neoslovi. Bohuzial toto velmi nevyslo, serialy sa pohli vpred.. kamera, scenar, dialogy, akcia.. Vsetko to, co na mna vtedy posobilo tajomne, putavo a vyvolavalo strach tam uz nieje.. Ano bude to aj tym, ze to bezalo ako trhak za mojich detskych cias, ale nove pokracovanie malo ist s dobou a znova vzbudit tie stare pocity novym sposobom. Takato kultovica si zasluzila vytunovat a nie potopit.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Komédia, ktorá si nedáva pred ústa servítku, prerastajúca v drámu.

Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

Zdanlivo nezaujímavý nápad ako aj názov seriálu prekvapil zábavnými charaktermi postáv. Každá jedna má svoje miesto, len sa treba zapozerať a potom vás už nepustí.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Niektorým filmom by sa už pokračovanie nemalo točiť. Polívka už dávno nieje ten vtipný opilecký buran, teraz je z neho rozvážnejší starší pán, tak ako sa ukazuje aj v iných najnovších filmoch. Bohumil jednoducho už nebol ten istý Bohuš.

Vlkodlak (2010)

Misteriozne filmy o vlkodlakoch a upiroch s hororovymi prvkami su velkym putacom. Najma ked su osadene do historickeho prostredia. Ale kazda akcia, bitka a krvave sceny maju svoju mieru, kedy je to este napinave a strasidelne a kedy je to uz preplacany krvak. No a v tomto pripade sa to blizi k tomu druhemu typu.

Andílek na nervy (2015) odpad!

Katastrofalny scenar a priserne herecke vykony, nerozumiem kam sa to ten slovensky a cesky filmarsky priemysel hybe..

Poslední království (2015) (seriál)

Veľmi pútavo natočený britský seriál pri ktorom si aspoň skrátim dobu čakania na ďalšiu sériu Game of Thrones. Hlavná postava Uthreda má čo do seba, takže sa na to veľmi dobre pozerá.