Enderova hra (2013)

Hmm, já jsem teda taky četl všechny knížky série - a hlavně díky tomu dávám filmu alespoň 2 hvězdičky. Kdybych totiž předlohu nečetl, tak mi film nedává vůbec smysl...tvůrci se do filmu snažili nacpat vše z knížky, a díky tomu vznikla slátanina, která nejde vůbec do hloubky a divák tak nemá šanci pochopit co se vlastně děje a hlavně PROČ některé věci ve filmu jsou. Pro mě propadák roku :(

Mládeži nepřístupno (2013)

Díky nízkému hodnocení jsem si to skoro nepustil, ale nakonec jsem dal na vlastní úsudek a udělal jsem dobře! Film, který nemá děj a v podstatě ani smysl. Pro fanoušky Lonely Island, Collegehumor a podobných magořin to ale bude naprostá bomba a já se smál od začátku do konce. Tohle je prostě magořina, která nechytne každého, ale dejte tomu šanci - třeba to je zrovna Váš styl ;)

Resident Evil: Odveta (2012)

Expendables 2 mají 88 %. To, že nový Resident nebude dávat smysl, scénář bude na nic, děj bude o ničem...to jsme přece všichni dopředu věděli. Řekl bych, že stejně jako u Expendables na to člověk musel jít s tím, že se podívá na Millu, zombíky a hlavně non-stop akci. Nechápu zdejší hodnocení :) Efekty skvělé, Milla pořád sexy, pár dobrých nápadů se našlo...já se prostě bavil skvěle a proto 5*

Bůh žehnej Americe (2011)

Nemůžu tomu uvěřit, ale o něco víc se mi líbil Bollův Rampage...Film to není špatný, ale některé scény mi strašně lezly na nervy a logičnosti tam také moc nenajdete. 50%

Pretty Woman (1990)

Já ten film prostě nenávidím...ale jako Julia tam vypadá dobře, to zas jo...

J. Edgar (2011)

Zajímavé zpracování, ale z filmu tak moc čiší americká propaganda "musíme chránit zájmy státu", že nemužu dát více, než dvě hvězdy...

Černá hodina (2011)

Na filmu je vidět, že se jedná o Béčko. Každopádně film mne pobavil a moc se mi líbil nápad s vetřelci, kteří kradou elektřinu a nejsou to obyčejní ufoni, kteří vypadají jako lidi, jako v každém druhém filmu. V kině bych asi byl kritičtější, ale na DVD tento film rozhodně neurazí a kdo má rád Sci-Fi, tak si jej vychutná.

Muži v naději (2011)

Jsem docela překvapený tolika negativními komentáři...s myšlenkou filmu (nevěra neškodí) také nesouhlasím, ale proboha...vždyť to je KOMEDIE! U celého filmu jsem se výborně bavil a zvrat v půlce byl hodně nečekaný. Dal bych 4*, ale za ty pěkný ženský musím přidat ještě jednu ;)

Ocelová pěst (2011)

No já nevím...asi ve mne Hugh Jackman vyvolal pocit, že to bude něco kulervoucího, jinak bych si to nepustil...do třetiny filmu jsem čekal nějaký zvrat, ale ten se nekonal. Takže od půlky jsem věděl jak to dopadne...tohle není ani pro děti (je tam násilí na robotech), ani pro dospělé (je to kravina)...a to děcko jsem chtěl zabít od první chvíle, co se ve filmu objevilo.

Šéfové na zabití (2011)

Už delší dobu jsem neviděl dobrou komedii, u které bych se alespoň trochu zasmál. Horrible Bosses je přesně ten typ komedie, kterou si pustíte znova s kamarády a budete se smát zas a znovu. Krimi zápletka je tu jen "aby se neřeklo" a vše je poctivá magořina u které se budete pořád smát. Většinou tady vidím 4*, ale mě se to opravdu hodně líbilo a tak musím dát za 5 :)