Lovec trolů (2010)

Mne sa to tak páčilo! Malo to asi všetko, čo má film mať, aby ma bavil. Ja už len za ten nápad musím dať plný počet hviezdičiek, o scenári, hereckých výkonoch, spôsobe spracovania, ani nehovorím. PS: Na nočné túlanie sa po lesoch v Nórsku ma po tomto filme asi nikto nenahovorí :-)

Cizinec (2010)

Toto bolo 103 minút ničoho miešaného s prehliadkou Benátok. Zápletku, rozuzlenie a finále si myslím každý domyslí po prvých minútach, potom je to už len milý dokument o krásach Benátok a Angeliny Jolie, aj keď sa mi zdalo akoby cely film zahrala s jedným jediným nemeniacim sa výrazom. Jednu hviezdičku dávam za tú prehliadku Benátok. Mimochodom, zdá sa mi to alebo sa skutočne Angelina v outfite na plese podobala na mladú Sophiu Loren? :-)

Trable v ráji (2009)

Idem si ja zabookovať dovolenku na tento rok...destináciu Eden Resort vynechávam, obávam sa totiž, že by tam mohlo dovolenkovať 9 hercov a popri opaľovaní, šnorchlovaní a popíjaní drinkov, nakrúcať vo voľných chvílach Couples Retreat 2 a to by už bolo na mňa naozaj priveľa. Viac ako vidieť Jeana Rena v slipových plavkách, župane a vo vrkoči :-((

Zrození šampióna (2009)

Komu sa tento film páčil, bude hľadať spôsoby, ktorými to obhájiť a komu sa nepáčil, bude hľadať dôvody, ktorými odôvodniť nízke hodnotenie. Mne sa film páčil. Čo na tom, že to bolo miestami príliš americké, miestami príliš sladké, miestami rozprávkové, miestami málo dramatické,...Nie je príjemné zistiť, že v tomto dnešnom bláznivom svete existujú skutočné ľudské príbehy, ktoré končia sladko a rozprávkovo? BTW: Neviem ako to tá Sandra robí, ale vo svojich 46-tich rokoch vyzerá úchvatne!!! :-))

Otčím (2009)

Klasicky klasický úúú es áá thriller, ktorý ničím nenadchne, ale ani nesklame. Úplne reálne si viem tento film predstaviť v niektorej z komerčných TV, v nedeľu večer, hneď po skončení akejsi reality show :-)

No moriré sola (2008) odpad!

Tak toto bol strašný film! Nie strašný v zmysle "najdesivejší horor aký som kedy videla", ale v zmysle "pozerám niečo čo nemá ani hlavu, ani pätu, nerozumiem pohnútkam, ani správaniu žiadnej z postáv, vlastne nerozumiem ani scenáristovi, ani kameramanovi...aaa našla som diaľkové ovládanie, ktorým sa dá film pretočiť a tým pádom ho čo najrýchlejšie, bez akejkoľvek ujmy dopozerať".

500 dní se Summer (2009)

Pre mňa obrovské prekvapenie...námetom, myšlienkou, spracovaním, hercami, hudbou, kamerou, zmyslom pre humor. Dávam palec hore, na obidvoch rukách :-)

Stvoření (2009)

Pozitívne na tomto filme bolo, že to nebolo to najhoršie, čo som doteraz videla...to negatívne je, že je to to najhoršie, čo som videla tento rok. BTW: čo to bolo tých posledných 10 minút?? Celé zle :-(( A to som sa na tento film tešila tešila tešila...Jednu hviezdu dávam len preto, lebo som sa na tento film tešila. Iný dôvod som nenašla.

Triangle (2009)

Horor - chodenie po palube so sekerou v ruke nie je v žiadnom prípade horor, mysteriózny - donekonečna opakujúca sa časová slučka zo života (uff, nechcela by som zažiť) je určite mystérium, thriller - 100%, pretože som bola napätá do poslednej minúty. Veľmi príjemné prekvapenie na podvečer sviatku MDŽ :-))

Láska na druhý pohled (2009)

Prosím, napíšte mi, o čom bol tento film...Už dávno sa mi nestalo, aby som pri pozeraní filmu, film vlastne ani nepozerala. Nemalo to ani hlavu, ani pätu, ani Aniston sa mi nezdala taká "šmrnc" ako obvykle,