„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

,, My všichni jsme GOGO", Tenhle film u nás jede nejméně čtyřikrát do roka. Herci vystupující ze Saudkových kreseb s velmi vtipnými hláškami - prostě KLASIKA

Tajemství slov (2005)

Je málo filmů, které mi dlouho po zhlédnutí leží v hlavě a tak moc, moc mě osloví. U tajemství slov, se to povedlo dokonale.

Jeden den (2011)

Film mě absolutně nesedl. Není nic horšího, než když vkládáte hercům do úst repliky a oni to vzápětí opakují. To mě dokonale otrávilo. Dny tam lítaly jak šílené, ale posun hlavních hrdinů a změna v ději se vlekla jako šnek.Podle mne dobrý námět (knihu jsem nečetla), ale špatné , zdlouhavé až kýčovité zpracování, které zabilo celý film.

Mluv s ní (2002)

BRAVO Almodóvar !!!!!!! Nic víc, vše zde již ostatní napsali lépe a výstižněji,

Tvrdé palice (2008)

Posledních 15 minut dobrý, jinak předvídatelné a vleklé.

Signál (2012)

Jedna hvězda možná za písničku a Rodena. Škoda potenciálu výborných herců, čímž rozhodně nemyslím Dyka nebo Josefíkovou, kteří zde spoléhají pouze na svůj exteriér. Jinak k upoutávce, ,,rázovitou vesnici" si představuji poněkud ,,střediskověji", ne jako tvůrci, že co vesničan to vůl, buran a křupan. Z této vesnice máte pouze hořko v ústech,ale i z ústřední dvojice v podání Dyka - ,, zahrano-nezahraný " studený vychcánek a jinak nic a Hádka, který působil mdle a odevzdaně. Kam se podělo charizma ze Tří sezon v pekle?. Nejenom, že film Vám nic nedá, ale vezme Vám u něj strávený čas..

Líbáš jako ďábel (2012)

Hvězdičku za Langmajera, ale jinak ,, pane bože proč ?" 113 min utrpení, bylo mi líto herců, Chudák Kaiser doslova prolítal půl filmu, spíše to vypadalo, že trénuje na maratón. Magálová působila utahaně. Už, už byla naděje, že film trochu zvedne dvojice Langmajer - Boudová. Jenže nedostali prostor. Všichni zde mají bouráky, jezdí běžně ze dne na den do Maroka, hrají tam golf a na piáno. K tomu jsou ,,neskutečně vtipní", pousmála jsem se jednou, když Bartoška komentoval prodej podprdy. Celý fim sklouzl do banálnosti a plytkosti škoda jednička se mi líbila

Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

Velmi vtipné a povedené. Ovšem vše hatil příšerný dabing a připitomělý nucený smích , kterým prošpikovali celý seriál , ten mi způsobil tiky a nechuť koukat na další díly.

Zázrak v Oužlebičkách (1971) (TV film)

Vzhledem k výkonům skvělých herců jsem hvězdičku přidala. Dílko neurazí a sem - tam i pobaví. Slávka Budínová jako Káča, krásná ženská s prořízlou pusou, role na ní šitá. Mladíčci Eva Trejtnarová a Jaroslav Satoranský potěší.

Sůva z nudlí (2006) (TV film) odpad!

Něco otřesného. Dívala jsem se na to s dětmi od 6 - do 9 let všechny postupně upadly do bezvědomí!