Armáda temnot (1992)

po tomto filme by som povedal ze raimimu viac ide fantasy s pekelne dobrymi ,vtipnymi scenami,nez snaha spravit horor za par drobnych.Po evil dead som ani necakal ze sa tak nasmejem.

Až na krev (2007)

skvelý herecký výkon D.Day-Lewisa,skvelý film,no mohlo to byť trochu kratšie,aspon o kustik:)

Bathory (2008)

čakal som viac.To že Jakubisko vo filme obhajuje krvavú paniu mi nevadi,ale často ma film nudil,dokonca som zaspal..to asi neni v poriadku.možno som mal blbý den .netuším

Bulšit (2001)

another kind of bullshit

Disaster Movie (2008) odpad!

moj prvý odpad:) určite zaslúžený..

Druhý dech (2007)

začiatok..uuu neviem čo je to zac rozstrielaju niekoho v bare a potom..keci a keci...mozno sa mylim zaspal som:D

Faunův labyrint (2006)

po všetkých tých vysokých hodnoteniach a vynášaní do oblakov som myslel že to bude film mojho života,snád aspoň film roka...film je to nádherný a čarovný(miestami brutálny), ale nemal som sa na to tak nažhaviť:( po mesiaci mi vyšumí z hlavy

Francouzská revoluce (2020) (seriál)

Tak veľmi som túžil dať aspoň jednej epizóde 4 (príp. 5) * za zaujímavé podanie zombie žánru zasadeného do obdobia okolo francúzskej revolúcie, ale z objektívneho hľadiska to jednoducho nejde. Seriál má príliš veľa otvoreného a veľmi okato sa spoliehal na druhú sériu (ktorú netflix zrušil). Taktiež mi vadilo retrospektívne vysvetľovanie udalostí. Každú epizódu bolo divákovi predostreté niečo neznáme ako fakt, ktorý bol následne vysvetlený o 2-3 epizódy neskôr (ak vôbec). Toto zrejme malo pôsobiť inteligentne, ale podľa mňa to pôsobilo zmätočne a spomaľovalo to priamočiarosť deja. SPOILER: To čo nám tvorcovia ukázali v prológu na úplnom začiatku - tomu mala predchádzať ešte dlhá cesta a bol som naivný keď som čakal od prvej série plnohodnotnú 'zombie vojnu' na úrovni štátu/kontinentu. Dostal som len pouličnú bitku v jednom mestečku ku ktorej viedlo 7 priemerne dobrých častí. Na druhej strane musím pochváliť výborný soundtrack a úsmevné poňatie historických prvkov a tradícií (francúzska vlajka, priezvisko doktora, modrá krv šľachty atď.)