• Rodinný
  • Romantický

Leto s Katkou (1975) (seriál)

Velmi příjemný odpočinkový rodinný seriál :) Klidně časem zkouknu znova :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Na 5 hvězdiček to nemá. Ale jinak i přes jeho délku jsem se nenudil. Sqělý nápad příjemní herci i zpracování - klidně si někdy pustím znovu.

Táta šampión (2009)

Tento film mě velice pohoršil. Vytáhnul totiž něco, co ze srdce nesnáším - když se ze zemřelého udělá svatoušek... A tento film tomuto tématu nasadil opravdu korunu. Z vyloženého hajzlíka udělal táta světce... Jak nechutné... A že to nakonec prozradil? To už filmu moc nepomohlo... Toto téma je hlubší, než se na první pohled zdá, ale tuto ho rozebírat nebudu... Shrnuto podtrženo: vulgární + velký podvod = zklamání na druhou a N-E-D-O-P-O-R-U-Č-U-J-I-!!!

Správce statku (2004)

Tento film byl pro mě příjemným překvapením. Ukázka toho, jak se dá udělat i bez plýtvání penězi mnoho muziky. Dokonce mu prospělo, že byl hraný neherci - byl takový reálnější.

Zaostřit, prosím! (1956)

Tomuto filmu uděluji hned 6 hvězdiček ****** alespoň zde v komentářích. Byl celý jakoby jiný. Něco, co tady ještě nebylo. Film se prolíná s realitou a realita využívá filmu. Už v podstatě scházející úvodní titulky dávaly tušit, že snímek je dokonale promyšlen a bude stát za to. Vlastní 3 příběhy zcela jasně satiricky vykreslily situace, které se děly, dějí a budou dít v takové dokonalosti, že to musí pochopit i člověk značně zaostalý, který si dosud naivně myslel, že vše šlape jak má...

Lásky Kačenky Strnadové (1926)

Vzhledem k tomu, že jso to teprve filové začátky, je tento snímek docela zdařilý.

Hop - a je tu lidoop (1977)

Navzdory samým nelichotivým hodnocením já uděluji ****. Příjemná rodinná oddechovka s poučením. Prima herecká sestava, troška zábavy a sqělá ukázka toho, jak pro peníze a moc lidé udělají cokoli. Ale tím koneckonců jen ničí sami sebe. A štěstí, to je někde úplně jinde...

Výbušná lovestory (1995)

Tak šílené, že mě to docela bavilo :) Doporučuji těm, kteří mají rádi potrhlé filmy :)

Panu učiteli s láskou (1967)

Za vlastní film hvězdičky ***, natočen takovým zvláštním až nudným způsobem... Ale za morální posleství přidávám *, takže celkem tedy ****

Bohové musejí být šílení 2 (1989)

Perfektní komedie s velmi propleteným ale přesto jednoduchým dějem. Bavil jsem se opravdu výsostně, jako už dlouho ne. Klidně udělím i šestou hvězdičku :D