Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 5 bodů
Fry
Jakub Janáček
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Sci-Fi
Dobrodružný
Komedie
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Matrix
(1999)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Kiss Kiss Bang Bang
(2005)
Nepřítel před branami
(2001)
Svatý
(1997)
Policajt v Beverly Hills
(1984)
Policajt v Beverly Hills II
(1987)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Skála
(1996)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(7)
chewie
Fukar
goiu
Zhorny_cz
Uzenar
TheodorS
Fry1990
Časové pásmo bylo změněno