SOS (2004) (pořad)

To najlepšie a najhumornejšie, čo mohlo na slovenskej scéne vzniknúť. Svieže a hlavne poriadne uletené. Narážky na aktuality na Slovensku, či už na celebrity alebo politikov. AWESOME :D

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Kúzelné a hravé. Časom sa rozprúdi a začne viac zamotávať. Rozprávkové časti sú skvelé a pripomínajú mi napr. Legend of Seeker. Avšak Ema (Morrison) je pre mňa nezaujímavá, všedná. Zato pán Gold (Carlyle) je úplne skvelý. Hudba je krásna rozprávková a celkovo je seriál pre mňa príjemným rozptýlením a prekvapením.

Horton (2008) odpad!

Budem sa tváriť, že tento podradný animáč ani nevznikol.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Kniha dobrá, ale tento film je fádny, nudný a neoslní. Audrey je super, ale na Hanksa som už alergický (takto som si teda Langdona nepredstavoval). Tomuto filmu chýba šmrnc z knihy. Sklamanie.

Forrest Gump (1994)

Inšpiratívne. Ani po dvadsiatom videní nenudí, proste to nedokáže. Dokonalé.

Andělé a démoni (2009)

Ilumináti sú zaujímavý, ale to je asi všetko, čo je na tomto filme dobré. Hanks už je out of date.

Čistá duše (2001)

Nudné, nudné a znova nudné. Tak v tomto filme sa naozaj nevidím ani nebudem. Nemám rád filmy o matematikoch a ich životne dôležitých dilemách vo forme "rovničiek". Film pre mňa zbytočný a budem sa snažiť zabudnúť, že som o nejakom takom filme niekedy počul.