Dannyho parťáci (2001)

Skvělý film, humorný, propracovano opravdu do detailu. Obsazení je opravdu hvězdné a tenhle díl mi příjde nejlepší.

50x a stále poprvé (2004)

Sandlerovi filmy mám rád a s Drew natočili fakt dobrý film. K tomuhle snímku se rád občas vracím. Jedna věc mi ale vrtá hlavou. Proč Drew nevyzkoušela zůstat aspoň jednu noc vzhůru? :-)

Ali (2001)

Skvělý film o boxerksé legendě Muhammadu Aliho. Musím zvláště vyzvednout skvělý herecký výkon Will Smithe, který do této role hodně dal a zahrál to opravdu excelentně. Taky kvůli této roli trénoval z některými boxerskými mistry. Když se podíváte na videa Aliho, myslím na jeho zápasy a mrknete zároveň na scény co zahrál Will Smith, opravdu si dal záležet. Nemůžu jinak než pět hvězd.

Apokalypsa (1979)

Válečné drama se spoustou hvězdných herců. V hlavní roli Martin Sheen. Robert Duvall se svojí hláškou "Mám rád vůni Napalmu hned po ránu". Bohužel na pět hvězd to nehodnotím, protože mi tento, přes tři hodiny dlouhý film, nepřijde že bych se na něj celou dobu díval úplně se zaujetím a místy už mě nudil. Možná kdyby byl více prostříhaný. Celkově ale slušný kousek a 80% minimálně ho hodnotím.

Tanec s vlky (1990)

Skvělej film s Kevinem Costnerem. Příběh je skvěle zpracován a mě chytil za srdce. Ukazuje ten rozdíl mezi bílými a prostými indiány. Oscar zcela zaslouženej.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Nejlepší Arnoldův film a podle mě i nejlepší film vůbec. Skvělý příběh, skvělé obsazení, skvělé efekty, skvělá hudba, prostě skvělý film. Jako malý jsem Schwarzeneggera měl nejradši a tehdy jsem tenhle díl měl raši, protože v něm byl Arnold hodný :-) , což mi bylo sympatičtější oproti jedničky. Díky Jamesu Cameronovi za tenhle film, který přinesl Arnoldovi "nesmrtelnost".

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tento film mám ve své zbírce asi 4 roky a podívál jsem se na něj teprve dnes. Je to škoda. Skvělý film s ještě lepším příběhem. Nechci říct, že Forrest Gump je špatný film, to není, naopak je dobrý, ale Shawshank by si zasloužil Oscara podle mě víc.