Cesta bojovníka (2007)

Není to film na nějaké úrovni, ale dá se na to dívat. Ale nějak extra dobrý příběh se v tom hledat nedá:

Nekonečný příběh (2001) (seriál)

Neviděl jsem, takže nemůžu hodnotit. Všichni se ale divíte, proč to pokračuje. Je to přece nekonečný příběh, ne :-)

Wrestler (2008)

Super výkon Mickeyho Rourka. Myslím, že za tuto roli si zasloužil Oscara víc, než Sean Penn za film Milk.

Krvavý sport (1988)

Podle mě, nejlepší van-Damův film. Není to jak ve většině filmů, že van-Damme celý film dostává po tlamě a v závěrečném boji tři rány a van-Damme vítěz. Hodně kvalitní bojové scény, skvělý příběh (navíc natočeno podle skutečnosti a van-Dammův trenér pro ten film byl přímo Frank Dux, o kterém ten film je). Skvělý film. Není mu co vytknout.

RRRrrrr !!! (2004)

Proboha, co proti tomu filmu všichni máte? Je to úplně drsná blbost! Nemusíte nad tím přemýšlet, ale jenom se bavíte. Je to taková blbost že se prostě musíte smát. A kdo říká že to je trapné, nemá žádný smysl pro srandu. Bezva film!

Barbar Conan (1982)

Společně s Terminátorem, je toto Arnoldův z nejlepších filmů. Je sice vidět, že v té době Arnold neuměl ještě až tak hrát (což prakticky neuměl nikdy, ale u něho to zrovna nevadilo), ale předvedl tady už lepší výkon než V Hercules v New Yorku. Je to určitě klasika a můj nejoblíbenější film z mládí. Skvělý příběh. Škoda že druhý díl už nedosáhl takové kvality. Jasných pět hvězd.

Alexander Veliký (2004)

Dobrý film, který nám přiblíží život Alexandra Velikého. Skvělé herecké obsazení. Těžko ale říct, jestli byl Alexandr opravdu tak zženštilý až skoro bi. Taky se kvůli těm scénam, tuším že v Řecku, bouřily. celkově ale slušný kousek.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Co mě osobně na filmu vadí je to, že je natáčen úplně celý na modrém plátně. Ale když už, měli si podlě mě tvůrci zamakat na tom, aby to vypadalo více věrohodněji.

3:15 zemřeš (2005)

Já mám filmy tohodle žánru rád. Celkem neuvěřitelný, že to je podle skutečné události. Jasně, nesmíme to brát do detailu, ale strach to nahání. Zkuste si to pustit kolem 3:15 v noci :-)

10 000 př. n. l. (2008)

Na filmu se mi nejvíc líbila hlavní herečka a můžu říct, že jestli v pravěku ženy vypadali tak, jak ona, tak to nebyla špatná doba :-)