Bezstarostná jízda (1969)

Jsem motorkář a choopery miluju. Tento filmík se mi hodně líbil, jak výkony herců,přes hudbu atd atd. Ale narozdíl od filmu Harley Davidson a Marlboro Man mi na něm něco scházelo. Ale 4 hvězdy minimalne dát musím. Škoda těch motorek na konci :-)

Česká RAPublika (2008)

No dalo se na to podívat, ale znovu si to už nepustím. Jako český rap mám hodně rád, ale tohle mi prostě nesedlo. Podprůměr.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Není to úplně ten Sandlerův žánr, který mu sedí, ale já se pobavil. Je to spíš určeno sice těm mladším, možná dětem, kterým se bude víc líbit ta část s pohádkama než s tou "jakoby" romantikou, ale dá se tím pěkně zpříjemnit chvilka. Rob Schneider, jako oživení, tomu dodal šmrnc.

Klíč (2005)

Fakt dobrej horor. Není to žádne baf, baf. A konec bych rozhodně nečekal takový, jaký byl.

Zbloudilci (1997)

Vin Diesela mam rád a i když tenhle film není úplně jakby z jeho žánru, líbil se mi. Jedná se o drama, ale místy mi přišel až humorný. Na to, že se jedná o jeden z jeho prvních filmů, se mi celkem líbil. Dokonce to i sám režíroval.

12 opic (1995)

Nechápu, jak tohle může být v první stovce nejlepších filmů. Nehorázná trapárna.

Smrtonosná zbraň (1987)

Přesto že mám rád všechny díly, tento je zaručeně best.

Četa (1986)

Překvapilo mě jaký výkon v tomhle filmu podal Charlie Sheen: Skvělý