Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Můj nejoblíbenější televizní pořad. Kraus nemá chybu

Ledová planeta (2004)

Celkem dost podprůměrný kousek. Dolph Lundgren v hlavní roli taky moc nějak neoslnil. Dvě hvězdy jsou až dost

Playgirls (1995)

Hvězda za Míšu Kuklovou

Playgirls II (1995)

Jedna hvězda pro Míšu Kuklovou

Umučení Krista (2004)

Nemůžu říct dobrý film, protože o čem ten fim je, není dobré. Ale hodně kvalitní film to je. Tu je vidět, že lidé byli kruté svině už i tehdy. Snad se nad tím filmem každý zamyslí. A jak někteří tady komentují, že o Kristovi se celkem nic nedozvíme. Ten film se nejmenuje Život Krista, ale utrpení. A to, že každý čumí jen na filmy a není schopen si někdy přečíst knihu, navíc nejúspěšnější knihu v dějinách a pak si tu stěžuje, že se nic nedozví o jeho životě, ať tady radši ani nepíše komentáře. Když už nečtete, tak se aspoň mrkněte do programu, kdy bude nějaký dokument o Kristově životě. Ti inteligentnější z vás už z názvu pochopí, o čem film je.

Melrose Place (1992) (seriál)

Jedna hvězda za pěkné herečky :-)

Pokémon (1997) (seriál)

Teď z odstupem času by mi to taková zábava nepřipadala, ale přiznejte, kdo z vás to jako malý úplně nežral?

Fontána (2006)

Nevím, ale film mě celkem ani moc nevail. Vůbec jsem se na něj nedíval se zájmem, ale spíše jsem jen čekal kdy to už konečně skončí. Filmy hlavně hodnotím podle toho, jak mě baví. Tady jsou dobré vizuální efekty, ale celkově........ průměr.

Herkules (1995) (seriál)

Seriál, který jsem jako malej žral. I figurku jsem si pořidil. Jako co se týče Herakla z řeckých pověstí, je pravda že američtí tvůrci v tomhle seriálu přeháněli a některé věci jsou přehnané. Ale kdo ví, třeba to " za časů dávných bohů " tak vážně bylo :-) Nesmíme se dívat na každý detail ale. Jako seriál pro chvíle volna to není špatné. Já to měl rád.