Zrozen k jízdě (1991)

Není to podle mě úpně motorkářský film, ale líbil se mi dějově a i zábavnými scénkami.

Rocky Marciano (1999) (TV film)

Celkem pěkný film o této boxerské legendě. Ale myslím, že takový borec, jako Marciano, by si zasloužil ale něco lepšího. Sice jeho styl taky nebyl přímo ukázkově boxerský, ale myslím, že celkově herci mohli tomu boxerskému tréninku dát víc. Třeba Will Smith ve filmu Ali předvedl excelentní výkon. A myslím že právě Rocky Marciano by si zasloužil také lepší zpracovaná. A bylo ve filmu dost chyb. Například Rocky Marciano nenosil Everlast, ale Ben Lee, která dodnes nese jeho jméno. A ve filmu měl hned po La Starzovi zápas s Joe Louisem. Ve skutečnosti s ním boxoval až po 12-ti zápasech. Ale kdo se v tom nevyzná, tak mu to nepříjde. Slušný film ale mohlo to být lepší. Přece jen: 49-49-0-0-(43 K.O.).

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

No film to špatný není, herecké výkony fakt dobré, ale prostě mě to nějak nebralo a ani zvlášť moc nebavilo. Některé scény dobré, ale baví mě spíš jiné filmy. Dávam 65-70 %.

Exmanželka za odměnu (2010)

Po pravdě řečeno, už kvůli hereckému obsazení, jsem od toho čekal víc. Aniston je kočka a Butler sympaťák. To je v tomhle filmu ale asi tak vše. No nějak moc mě to nechytlo.

Souboj Titánů (2010)

Bohužel, musím to srovnat s původním filmem a ten mi příjde mnohem lepší. Tahle dějová linie mi moc nesedla, nesedí ani s tou z knihy, narozdíl od prvního dílu. Jinak efektivně udělané pěkné a možná bych 4 hvězdy dal nevidět první film, ale kvůli tomu jinému ději mi to nesedlo. Můj názor.

Lhář, lhář (1997)

I když Carrey podle mě má většinou spíš trapárny filmy, tak u tohodle jsem se skvěle nasmál. Tahle komedie se mu povedla a některé seky jsou fakt dobré.

Návrh (2009)

Romantické komedie se mi fakt začínají líbit. U tehle jsem se dobře pobavil. A Sandra Bullock je fakt i v tomhle věku kočka.

Ztraceni (2004) (seriál)

Super seriál, jaký tu ještě nebyl. I když poslední řada už nebyla úplně ono, byl to vždy skvělý zážitek. Z kraje jsem se od toho nemohl odlepit. Co mě ale mrzí, je ten závěr. Čekal jsem, že se všechno vysvětlí a místo toho mám víc nejasností než z kraje :)

Legie (2010)

Chtěl jsem za celý film dát 3 hvězdy, protože zas nějak zas moc špatné to není, ale skvělé taky ne, prostě průměr. Ale za jednu z posledních scén, kdy nabourali celkem dost a dítě přežilo, musím hvězdu ubrat. Vždyť reklama BESIP nám snad jasně řekla, že dítě při nehodě není šance udržet :)