Žraloci (2005) odpad!

marast, který si snad komentář ani nezaslouží

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Moderní, vizuálně bohatý styl. Silně působivá výtvarná stránka filmu využívá výrazové prostředky comicsu. Pastva pro oči, jejíž emotivní příběh nedokázal, s blížícím se koncem, udržet mou pozornost.

Noc husí kůže (1986)

Pěkný komediálně laděný studentský horor z 80.let, kde kromě pěkných studentek, praštěných studentů, slizkých vesmírných červů a lidských zombíků nechybí ani Zombí kočka a Zombí pes. Masky pěkně vyvedené a závěrečný likvidační masakr s plamenometem a sekačkou na trávu je výborný.

Zatykač: Mrtvý nebo živý (1987)

Na akční film z 80.let poměrně slabé. Chtělo to víc nakopnout, to že Hauer parkuje autem doma v obýváku na celý film nevystačí.

Větrný démon (1990)

Asi deset studentů se dostane do satanské chaty, kde bojují s duchy, halucinacemi, démony. Tenhle film nemá tu úroveň, co od dobrého hororu očekávám. Masky ujdou: tlející maso na obličeji nebo utrhané končetiny, ale to je tak asi všechno. Nic moc

Red Force 2 (1985)

Akční scény jsou vynikající, Michelle Yeoh je krásná jako nikdy, ale příběh obyčejný maglajs, který tvoří spíše jen sled zběsilých akčních scén. Chybí pravá síla příběhu, je to jen lehká akční zábavička, která upoutá především mrštností všech zúčastněných osob.

Red Force 4 (1989)

Průměr, tento díl nevyniká nad ostatními. Neustálé bitky vytlačují příběh o pátrání po negativu na vedlejší kolej. Navíc choreografie je jen průměrná a Cynthia Khan mi zde přijde nějaká moc namyšlená. Ale nářez to samozřejmě je.

Red Force 5 (1990)

Po strhující úvodní akci následuje standardní mumraj, který se tentokrát točí okolo bratrance ústřední policistky. Dobrá honička na motorových člunech a bombastické finále, které je již standartem.

Red Force 3 (1988)

Loupež šperků z módní přehlídky vyšetřuje začínající policistka - mladičká Cynthia Khan. Dějově nepřekvapí, ale je to slušný nářez, hlavně posledních dvacet minut. Oproti předcházejícím dílům však trochu ztrácí.

Tetsuo (1989)

Autor nás tedy nešetří a svým osobitým podobenstvím vyvolává přinejmenším údiv. Označil bych to za černou grotesku, prostor k smíchu však nenechává.