Ono žije (1974)

Více jak na vyvražďování lidí se film zaměřuje na rodiče monstra, kteří nevědí zda mají své dítě milovat nebo nenávidět.

Ostrov živých (1987)

Třetí díl série Ono žije je sice slabší než první dva, ale pro mě pořád průměr. Vraždící děti jsou posílány na neobydlený ostrov, kde vyrostou a narodí se jim i vlastní děti a zabíjí maximálně tak expedice který za nima přijížděj, až otec jednoho z nich je přiveze zpět do civilizace a ony se vydají hledat svou matku...

Ono ožívá (1978)

Ono ožívá je přibližně na stějné úrovni jako první díl Ono žije a je jeho přímým pokračováním. Frank Davies se snaží pomáhat lidem, kterým se rodí zabijácké děti, a monstra umísťuje do své laboratoře. Oni však samozřejmě utečou.... vraždy nejsou natočený nijak zvášť dobře, ale mě film přijde celkem povedený a pořád mě baví.

China O'Brien 2 (1989)

Nebezpečný zločinec se ukryl ve městě, kde je šerifkou China O´Brien a ta ve svém teritoriu nestrpí žádné násilí.....horší než první díl, ale jde to.

Ultra Force 1. (1989)

u nás na VHS pod názvem Ultra Force. Tři krásné policistky v riskantní akci. Slušnej nářez.

Red Force (1986)

U nás na VHS vyšel film pod názvem Red Force: Při výkonu služby. Nebezpečný vrah přepravovaný letadlem do věznice chce uniknout, ale je zlikvidován i s komplicem. Jeho přítel profesionální zabiják za tento čin přísahá hongkongské policii pomstu.....takže tři policisté (vynikající Yeoh, Wong, Sanada) budou mít plné ruce práce. - vynikající akční (komická i smutná) záležitost, nářez!

Dědictví (1978)

Zamilovaná dvojice se na anglickém panství dostane do společnosti lidí, kteří za záhadných okolností umírají, aby žena, která o ničem netuší, získala dědictví přímo od Lucifera. Tajemný, ponurý anglický horor s dobře vybudovanou atmosférou. Velice pěkně natočené jsou všechny "vraždy" asi šesti lidí.

Madhouse (2004)

solidní béčko s překvapivým rozuzlením

Srdce je zrádná děvka (2004)

Výborná vizuálně velice působivá jízda, bláznivá kamera a střih, animované sekvence atd...kolotoč drog, sexu, bití, znásilňování, náboženství, šílenství atd. - opravdu nepěkné dětství. Infarktovému vyznění filmu napomáhají odvázané herecké kreace: Asia jako sfetovaná děvka (matka), Ornella Muti jako náboženská fanatička (babička), Winona Ryder jako úlisná lékařka a mnoho dalších.

Vrata do podsvětí (1987)

Je to horor určený mládeži (bez krve a násilností), a je dost povedený. Děti najdou v zemi díru do pekla a omylem z ní vypustí démony, kteří převážně vypadají jako 15cm vysoké příšerky. Speciální triky jsou pěkné. Příjemný oddychový horůrek který vtáhne do děje a bavíte se. 70%