Černá labuť (2010)

Tak od tohodle filmu jsem vubec netusil, co cekat a co na mestrbrny platno vyplivne, az na nej zajdu do kina. Nemel jsem jedinou informaci o cem je, jen ze tam hraje Portmanka a ze tam hraje baletku co nacvicuje klasiku vsech klasik. Vysledek me ale omracil a v sedadle kinosalu jsem se kroutil jak uzovka pri nekterych scenach. Neuveritelne dobrej film, vsem zucastnenym TLESKAM.

Báječný svět shopaholiků (2009) odpad!

Jak muze nekdo natocit film o holce, ktera je uplne blba a umi jen nakupovat. A udajne komedie? Jedine dva dpbre gagy jsou oba az pri finalnich titulcich. Takze - neuveritelna kokotina.

Eddie Izzard: Circle (2002) (divadelní záznam)

raelz: "Prvni show tohoto komika"? Get your math done, boy... Vynikajici vystoupeni, ale Dress to Kill je ale jeste mnohokrate lepsi.

Constantine (2005)

Tosimuv komentar vystihuje tenhle film vice, nez bych kdy dokazal shrnout. Skvela podivana na nudny nedelni vecer.

Matka noc (1996)

Hodne zvlastni film, do dneska nevim, i kdyz ho vidim po nekolikate, co si o nem myslet. Neni to ten typ filmu, ktery vas okamzite placne pres oblicej. Ani ony "strhujici herecke vykony", jez jsou zde zminovane, jsem nepozoroval. Ale ve svem celku, jde o film unikatni a svym zpusobem podivny. Nejak cloveka zasahne, resp. dotkne se ho, ale takovym zpusobem, ze to ani nepostrehnete. Rikate si, ze si z nej nic neodnesete, ale presto - pokazde, kdyz ho vidim v tv programu, musim na nej koukat znovu a zkoumat ho. A presto preze vsechno, pres nekolikere shlednuti, stale presne nevim, co si o nem myslet. A to je svym zpusobem uzasne, ale i (jaksi ) nenaplnujici. Nekde mezi 3 a 4*.

Drž hubu! (2003)

Ja si nemuzu pomoct, Depardieu se mi zde ze vsech filmu ve kterych hral libil nejvic. Fakt dobra komedie.

Počátek (2010)

No do p*dele! Nepamatuju si od dob detstvi (a prvniho shlednuti Temneho Rytire), kdy bych nedokazal odtrhnout oci od platna. Ale rozhodne jsem si jist, ze jsem nikdy nemel zrychlenej tep, pri finalnich scenach jsem se nepotil jak pri 40° horku a z kina jsem odchazel rozklepanej a s neskutecne silnou touhou videt dotycnej film okamzite znovu. A to nikoli kvuli specialnim efektum, ale kvuli hudbe, zaberum a hlavne genialnimu reziserskemu vypraveni pribehu. Ten sice neni nijak hluboky, ale jeho romanticka linka, stejne jako linka o jednom slibu mezi rovnyma chlapama, me naprosto dostala. Tohle proste umi jen Nolan, ten clovek si muze opravnene rikat pan mistr. P.S. Po druhém shlédnutí v kině po 2 dnech stále stejné pocity, nadšení a tudíž i hodnocení.