9. rota (2005)

Pro Kristovy rany, kde se vzaly ty 4hvezdickovy hodnoceni?? Vetsi nudu jsem u vojenskyho filmu uz dlouho nezazil. Potencial to rozhodne melo, ale tak priserne utrapenej dej nedokazu pochopit a uz vubec ne akceptovat.. Dve hvezdy za snahu a za ty dve podareny bojovy sceny. Kazdopadne srovnani s Olovenou vestou pokulhava vic nez afghanskej kripl mezek..

Taxi 3 (2003)

Stale celkem dobra, nenarocna oddechovka co neurazi.

Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Je to jednoduche, ale spis jednoduse skvele, plne vtipku i pro dospele, aby se nenudili, proste vecernicek pro moderni rodinu.. Navic dabing se take povedl - dnesni dil s proklamaci "cistoskvouci East River" me v podani Kowalskiho poslala do kolen :))..

Shaolinští vetřelci (1983)

Pro priznivce kung-fu filmu skvela podivana, prakticky porad se bojuje, neubehnou 3 minuty, aby nezacal souboj. A dialogy mezi temito souboji nejsou brany nijak vazne, spise naopak, takze film ma opravdu uvolnenou atmosferu. Videl jsem uz 2x za posledni rok a kouknu zas, az pujde na MGM kanalu, stoji to za to :)

2 $ocky (2011) (seriál)

Kdyz jsem to videl poprve v televizi, rikal jsem si vo co sakra gou. Po par dilech se ale opravdu bavim u kazdeho dilu, ackoli kazda z postav je jedno velky klise. No a pak se hlavne uzasne kouka na Beth Behrs :)

Jack a Jill (2011)

Tak neuveritelnou hovadinu jsem snad nikdy nevidel a cesky dabing vsechno jeste jen umocnil. Za celou dobu jsem se zasmal vsevsudy trikrat zbytek filmu sel spis vylozene na nervy. Svetle momenty nastaly az s Al Pacinem po scene s narozeninovou oslavou a babkou ozivovanou jalapenos, jinak ztracenej cas.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Remeslne opravdu vyborne zvladnuty snimek. Nicmene, jasna politicka naklonost na jednu stranu a la Oliver Stone mi dost vadi.

Park Gorkého (1983)

Tentokrat musim s Tsunami_xem nesouhlasit, zas az tak spatny to neni. Nejspis jsem videl normalni/zkracenou verzi (na MGM kanalu) a triminutova sex scena se nekonala:) A ten pribeh je celkem i zajimavej, me osobne ale hlavne lakalo prostredi sovetskeho svazu. Proto tomu davam o jednu hvezdicku vic, celkem tedy tri.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Tentokrat si nebudu brat servitky. Ac tucnaky jako takovy miluju, tohle je neuveritelna sracka. Nejvetsim zklamanim ale je vykon Jima Carreyho, uz to neni co to byvalo proste. Jedna hvezda za tucnaky, ac animovany..

Argo (2012)

Ta atmosfera iranske islamske revoluce a vsudypritomneho strachu - takto ztisnene jsem se pri sledovani filmu necitil snad od Schindlerova seznamu. Ve filmu neni jedine hluche misto, ovsem konec je preci jen kapku holywoodsky prestreleny a proto jen 4*.