Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

V tomto díle se zastavil čas, alespoň tak to na mě zapůsobilo. Totální prázdnota a nezajímavost jsou slova která mě napadaly už při sledování. Navíc mě to velice zklamalo. První dva díly se mi opravdu líbily ale tady to prostě přišlo o originálnost a nic tu nefungovalo jak by mělo.

Záhady přírody (2008) (seriál)

Ne...prostě ne.....zmatené informace a předčasné a "zpopularizované" závěry pro dívaky televizí pro lepší sledovanost. Neviděl jsem všechny díly, ale z těch co jsem viděl jsem necítil objektivitu a nestrannost. Kvalitní dokumentářní pořad si představuju opravdu jinak.

Zjizvená tvář (1983)

Genialita v čisté podobě a mladý Al odvedl neskutečně skvělou práci zahrát Kubánce (pokud to chcete docenit tak je třeba vidět v originále). Totálně válcující hudba dodává skvělou atmosféru a společně s výbornou kamerou jsem jen chrochtal. Mafiánské filmy mám obecně rád a laťku mám už za ty roky hodně vysoko a tady můžu s ledovým klidem říct, že nemám absolutně žádné výhrady.

Americký chopper (2003) (pořad)

Kdysi jsem se na to díval, teď to přepínám tak rychle jen jak to jde. Mašiny pěkné, ale to zpracování pořadu je klasická americká sračka, na kterou se v dnešní době už opravdu nedá dívat.

Horečka sobotní noci (1977)

Tento film si nikdy nezískal mé sympatie a ani nezíská. Pro někoho možná nostalgická záležitost, ale z diváckého hlediska je tohle šílená nuda. K dovršení všeho si to pusťte s českým dabingem a z průměrného filmu se vám najednou zdá, že sledujete nějakou parodii nebo grotesku a nezachrání to ani hity od Bee Gees.

Akta Z (2008) (seriál) odpad!

Děláte si prdel ? Neskutečné jaké sračky se dnes dostanou do televize. Ti "herci" hráli hůř než nějaký ožralý Lojza z místního divadla.

Megaopravy (2008) (seriál)

Je pěkné občas kouknout na dokumenty o práci v jiných zemích a poznat tak trochu jinou pracovní morálku a věci s tím související, ale přeci jen tenhle konkrétní pořad je docela průměrný a dost z toho cítím takovou tu televizní přetvářku. Nicméně rozhodně stojí za to na pár dílů kouknout. Co se týče kvalit podobných pořadů, tak jsou na tomhle Britové daleko líp (alespoň mě osobně se to neamerické pojetí líbí víc a naopak na to americké pojetí všech těhle pořadů jsem už docela alergický).

Vyvolávání mrtvých (2012) (TV film) odpad!

Tak velkou koko*inu už jsem dlouho neviděl. Záměrně jsem se na to dodíval až do konce jestli se náhodou neobjeví nějaké rozuzlení nebo že je to nějaký vtípek či skrytá kamera, ale bohužel asi to bylo myšleno vážně.

Padesát odstínů šedi (2015)

Zcela obyčejná hollywoodská tuctovka u které několikrát protočíte oči a párkrát se chytnete za hlavu, ale vzhledem k tomu pro jakou diváckou skupinu je film a kniha určena, tak se tomu ani nelze moc divit. Jelikož nepatřím do cílové skupiny, tak film ani hodnotit nebudu, jinak bych musel konstatovat, že z větší části je to docela píčovina a filmovou hodnotu to má nulovou, protože ty souvislosti a chování postav se do filmu vůbec nehodí a byť je námět (jak filmu tak knihy) velice jednoduchý, tak u filmu natočeného tímto způsobem to prostě neberu. Největší zábava byla, když si jeden z lidí v kině kýchl tak silně, jako by chtěl někoho zabít a všichni v sále se mohli posrat smíchy a film najednou nikoho nezajímal. Dornan totálně přehrával a jeho herecký výkon byl totální sračka, ale na druhou stranu Dakota předvedla na takový brak docela pěkný a sympatický výkon.