Potichu (2019)

Film měl dobře nakročeno, ale pomalé tempo a vlastně i to že se tam nic pořádně nestalo to hodně zabil....

Vždycky budeš moje možná (2019)

Takový bizár už jsem dlouho neviděl. Ale bizár, který docela dost dobře fungoval a bavil.

V pasti (2018)

Hodně zajímavé a originální. Za sebe můžu doporučit každému, kdo už je překoukaný a poslední dobou tápe mezi výběrem filmů na večer. Netflix mě opět převálcoval. :) Není to kdo ví jak promyšlené a náročné, ale film jako celek zaujme a hlavně to celé bezvadně funguje.

Černobyl (2019) (seriál)

Vyvážený seriál s hodně skvěle zvládnutýma postavama a atmosférou, který si drží kvalitu od první až do poslední epizody. Počet epizod a rozložení děje bylo konečně po dlouhé době udělané někým, kdo u toho přemýšlel. Jestli někoho zklamal závěr GoT, tak tady to HBO vynahradilo víc než dostatečně. :)

Sestra (2018)

96 minut se nechat lekat v prostředí rumunska. Za mě ok. :)

To (2017)

Ty osmdesátky a herci u tohoto filmu jsou bohužel víc než samotné zpracování. Když už mě u hororu baví víc komediální scénky než ten zbytek, tak je něco špatně a zde to tak opravdu bylo. Asi nic pro mě. :)

Uteč (2017)

V té kopě téměř nakopírovaných hororů a thrillerů se na tohle hrozně dobře koukalo. Přiznávám, že některé věci mi uplně nenotovaly, ale čert to vem. Po dlouhý době jsem neměl na začátku filmu pocit, že vím jak film skončí nebo jaká bude zápletka a to se mi hrozně líbilo.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Spidermana jsem dlouho odkládal a teď lituju že jsem čekal tak dlouho. Moc fajn zpestření a uvolnění od "dospěláckých" válek a problémů marvel světa. Je obdivuhodné jak maj zmáklý výběr herců a opět se ukázalo že studio v tomhle směru snad nikdy nešáhne vedle.

Apex: The Story of the Hypercar (2016)

Dálší netflixová pecka. Chris Harris je momentálně jeden z nejlepších moderátorů v branži a tak mě jeho přítomnost v tomto filmu velice potěšila.