Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Netflix opět nezklamal. Takovy nářez co poslední dobou servírují je až podezřelý. Naprosto úžasní mladí herci, skvělá hudba a atmosféra. Velice emotivní a silný konec.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Pěkně natočený film na základě skutečného příběhu. Příjemný výběr herců, skvěle natočená akce a poutavý příběh. Co víc si člověk může přát.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Z těch prvních dvou dílů můžu s ledovým klidem říct, že to mají sestříhané líp jako CBS Survivor v posledních několika sériích (tedy nemyslím doslova střih jako spíš výběr natočeného materiálu). Ten koncept rozdělení "jedné kmenovky" do dvou dílů není vůbec špatný- dívák má větší "interakci" se soutěžícími. Naopak u amerického originálu poslední dobou vidím akorát slow-mo záběry hybajících se ještěrek a krom toho vidím jen soutěže, ale již určených týmů (už nám ani neukazjí jak se navzájem vybírají). Jediné co zde je průměrné či podprůměrné je český "Jeff" a úroveň některých soutěžících. Na druhou stranu v americkém Survivorovi od CBS se to nějakými extra inteligentními osobami poslední řady taky nějak extra zvlášt nehemží. Jak se to vyvine uvidíme s odstupem času, ale zatím s tím nemám až tak velký problém a ač bych nikdy nevěřil že tohle někdy řeknu, tak tenhle český pseudo Survivor v některých aspektech převyšuje ten originál (zatím). PS: Klasické davové "odpadování" mě tu na čsfd už ani nepřekvapuje.

Hannah Montana (2009) odpad!

To je legrace ne? Vždyť to nemůže bavit ani ty náctileté pipky, ne?

The Grand Tour (2016) (pořad)

První epizoda žádný zázrak a veškerý umělý humor co se v malém množství v posledních sériích původního top gearu objevil, se zde ještě více posílil což mě velice zklamalo. Uvidíme co z toho vznikne. EDIT: Po cca 9 epizodách musím říct, že se kvalita zvedla a humor vrátil a přidávám hodnocení. PS: Pokud jste trošku petrolheadi, tak doporučuju pořad Head 2 Head, který "běží" na Netflixu. EDIT: S03e05 - naprostá pecka za film o Jimu Clarkovi.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Co se týče příběhu a zápletky nic hlubokomyslného nehledejte, ale velice mě potěšila atmosféra která mě totálně pohltila, vynikající herci kteří se s touto atmoškou naprosto dokonale propojili a také hudba. Se správnou dávkou humoru mě v kině čekalo skvělé překvapení.

Stranger Things (2016) (seriál)

Sakra tak skvělou atmosféru jsem už u seriálu hodně dlouho nezažil. Tenhle nově natočený osmdesátkový trhák mě dokázal vrátit to nadšení z filmů a seriálů, které jsem míval když jsem byl malej. Ten nápad se mi strašně líbí a hlavně to je něco, co se od všech dnešních seriálů hluboce distancovalo a jde si po své vlastní velice kvalitně vyšlapané cestičce.

In Your Eyes (2014)

Rád vidím po dlouhé době zase něco čerstvého a nového a už kvůli tomu dávám o hvězdu víc. Herecky i režijně zvládlé drama, kterému není moc co vyčítat a hlavně člověka nenudí. Pěkný film.