Kataude mašin gáru (2008)

Špionátor mi kdysi vysvětlil co to jsou dudomety,no a tady se mi dostalo dudovrtů! --Kdybych viděl jen tuhle japonskou koninu a nic jinýho,musel bych se domnívat,že japonci mají o dost vyšší krevní tlak,sem tam kouknou na texaský masakr(tak jako i spousta jinejch),neuměj psát scénáře,herce mají jen ochotníky,ale zato by Zatoichi čuměl,kdyby nebyl slepej, co dokáže jedna hodně naprdlá týnedžerka toho času krvelačná mstitelka jako vybíječka jedný zvrhlý jakuzy rodiny a jejich kemošů. A to vše jen s jedním kulometem,sem tam nožem,levou zadní a jednou rukou(za zády).

Guo chan Ling Ling Qi (1994)

Jedna z nej asijských komedií co jsem měl tu čest vidět (takhle by to mohlo vypadat kdyby byl Brooks číňan),-a ty neskutečný,po východoasijsku lehce infantilní hlášky- ,,.......to jako ten obrovskej ještěr z Ruskýho parku?" ,,To nevím ,já viděl jen Jurskej park." ,,No já myslím toho ohromnýho,co žral děti." ,,Fuj,to by žádnej lidově demokratickej ještěr neudělal!" --Čím mě ale tentokrát naprosto odrovnali, byla špiónská superstolička ,sloužící k sezení při dlouhodobém pozorování podezřelých okolností!

Modernisté (1988)

To je fakt ten RUDOLPH co tak neskutečně zmastil Snídani šampiónů?? To není možný.

Prokletí smrti (1966)

Už zase musím pochválit Filmag.Tentokrát jsem si ale už fakt kecl na prdel. Za 76,-kč (!!!) jsem si pořídil Tohle a Dům hrůzy,Divadlo hrůzy,Kanibal muzikál.Zámecká zrůda,Černá kočka,a Den matek!! Jasně že jsem neváhal ani vteřinu,a to i přesto,že Dům hrůzy ,a Divadlo hrůzy jsem už měl (nechcete někdo dáreček?,já už ho tímhle dostal)Tentokrát kvalitativně (vysoko) velmi vyrovnaná sbírčička,kde i slabší kusy jsou v pohodě nad horrorovým průměrem a to i pro mě naprosto neznámý a výborný tenhle Bavův biják.

Hory zalité krví (2009)

Říkám to už dávno. Blondýny táhnou!! (po Plivu na vaše hroby,Lovcech lidí,Vyvržencích z pekla,Izolaci, po volbách a po tomhle,to vše těsně za sebou, vo tom nehodlám diskutovat). To tvrdím i přesto ,že obvykle páni mají radši blondýnky, -já už chci jen přežít. 65%

Ohnivé ulice (1984)

Ty gumový Dafoeovi jégrovky a rokec za to stály,ale jinak by to byl čistej odpad (ani Moranis mě tentokrát nebavil,a to už je co říct,-proč už dávno někdo Hillovi neřek,ať režíruje jen střílečky a zbytek filmu nechá asistentům,--a že to celý měla být sranda?,-možná měla být)

Rande s hvězdou (2010) (TV film) odpad!

Zas jeden film,ke kterému jsem se dostal jak hluchoněmej bezrukej k houslím.- Onehdy po obědě jsem byl na gautchi chycen za pazouru a že ať taky jednou setrvám u nějaký romantiky. I díky tomu ,že tomudle se programově vyhýbám,nemusím mít ve svých hodnoceních tolik odpadů (odpad jsem dal jen párkrát,většinou pro velký zklamání kterýho se mi dostalo). Ani tohle jsem nechtěl hodit do odpadu,nechtěl jsem to hodnotit vůbec. Nejenže nepatřím do cílovky takových blbostí (snad jsem tam nepatřil ani v patnácti,alespoň doufám),ale hlavně vlastně moc nechápu jako vo co gougou.-I v mém věku se občas na pohádku kouknu (a taky už bych asi měl být maličko jinde),jakože dobro,zlo,princezny,zlý čarodějnice....,znáte to,-ale protože u tohodle jsem si tentrokrát nedovolil usnout,jak to jindy u podobných skvostů dělám(byl jsem několikrát zkontrolován), nešlo utýct hlavně vybroušeným dialogům a škubání obličeje mladého zpěváka,toho času hvězdy,vydávané za jeho herecké etudy ,když už pominu neskutečnou story,usoudil jsem ,že Tohle a takhle není jen nablblý filmeček,ale i trochu manipulace s nezkušenými mozečky.Aneb jak děvče ze střední dobře situované vrstvičky i výše pohlédnouti může.Fuj. Nemám jinou zkušenost s podobnými ,,dílky",můžu se hóódně mýlit,ale nějak jsem usoudil že pro mozky koukačů na Tohle je Tohle mnohem nebezpečnější než kdejakej nepřístupnej brutální horror (potom se určitě zblbne pomaleji).o Bergmanovi ani nemluvě.---No a když to skončilo,má polovička osušila si koutky ok a povídá - ,,teď bys tam moh hodit třeba ty Hory zalité krví,prej je to taky dobrý!"--Rozumíte tomu??

Inland Empire (2006)

Něco musím strhnout,že mi rejža nehodil lano,asi ho potřeboval víc,by se Jájínek v sobě sám neutopil.Narcis jeden,takhle si za cizí prachy točit pro sebe.A co já?- A ještě si ze mě utahuje!

Armáda stínů (1969)

Další vynikající francouský opus na téma vo čem že ta válka je a co to dělá lidma.Mrazivý nejen pro čas v kterém se děj odehrává(říjen 42-únor 43). Pro tu stěžejní ponurou dějovou linku klidně filmu odpustím nějaké to kašírování(i když odbočka bratr-bratr je sice trochu zbytečně samoúčelná ale jako dramatická vsuvka s překvapením dobrý) , a řekněme,nepřesnosti (ale tomu Heydrichovi mohli na obraze na gestapu dát alespoň černou pásku,když už byl nějakou dobu tuhej,nebo to tak Himmler chtěl, aby vedle něj visel už mrtvej zástupce?).Všechno na konec do sebe zapadne (i když zrovna takovýhle život by byl zřejmě mnohem roztříštěnější,takže povinná úlitba filmu) a závěrečný stručný epilogy zůčastněných jen podtrhují už takhle děsivou tragédii. Nebudu hnidopich,-z toho co jsem na tohle téma viděl je tohle na 100%.( v poslední době jsem si dost oblíbil horrory,ale takhle napnutej a takovou depku jsem si od TV neodnes už dlouho)

Plivu na tvůj hrob (1978)

Co mám ještě napsat po Flipnicově vyčerpávajícím komentáři? -Leda že jsem vyčerpaný a voni mrtvý.- (snad že díky té unylé korektnosti vo všem a všude mi vnucované,jsem zde bez problému zkouknul na jedno velmi nekorektní rozhodnutí oběti,- agresoři se v její mysli degradují na zvířata,-takže žádnej trest,nebo pomsta /i když to tak občas nevypadá,ale můžeme se mstít zvířeti?/,ale prostá likvidace škodné dle jejích možností /když se vám to moje tělo tak líbí ,tak si ho teda užijte!/-i proto si nemyslím,že zavěrečné dva mordy byly nějak uspěchané,ale že to vyplynulo ze situace-nebylo to plánované ,spíš reakce na vzniklou situaci,---už vůbec nerozumím tomu pokrytectví tenhle film nějak zakazovat,-když pominu to ,že jsou na trhu už dávno mnohem drsnější a ujetější kusy,tak ani bláboly o glorifikaci násilí neobstojí-ta první část,která přehodí výhybku v prioritách oběti /hezky naznačeno při tvorbě románu,nejdřív růžovointošský krindypindy vo rozervaným citlivým nitru,no a pak..../je nechutnou studií co se při takovém násilí děje,-ne že by to už jinde nebylo zobrazeno taky tak natur /Zvrácený/,ale tady nejde o jednu několikaminutovou scénu,ale v podstatě půlku filmu,takže ani tak ve zkratce nešokuje jako spíš je dost času na to si ten hnus prožít a jen potencionálnímu sadoúchylovi se z toho neudělá blbě,--když už se takhle podaří do gorefilmu dostat něco navíc,s přehledem přehlídnu i tu hromadu nedokonalostí co se zde najdou a které podle mě vyplynuli z neskušenosti autorů/,ovšem vyváženo dobrými nápady-takhle pracovat s nehudbou /až na jednu vyjímku/! /od koho to asi ten Haneke obšleh,co?/,všechno do sebe logicky zapadá-i to zpochybňované vyslání blba vraždit-jak jinak v tu chvíli popsat zbabělost těch hajzlíků?,proč by někdo řešil otisky?,tohle není o Perry Masonovi,atd,to už bych ale mohl dělat rozbor jedný scény za druhou......)-Vybroušenej klenot světového filmu to asi nebude,fandy vyvražďovaček jen tak nenadchne,milovníci dramatu už v tuhle chvíli zvrací někde za rohem ,ale tohle a takhle je 100%ní ošklivej příběh a od tohoto názoru mě určitě neodradí to obvyklé že ,,na IMDb říkali.....",jak zde píší někteří spíš pisálci než koukači.