Paranoia (2000)

Narazil jsem na tento film zcela náhodou v sobotu večer před spaním při projíždění programů. A zaujal mě natolik, že mě nenechal usnout, ač jsem byl vážně unavený. Vyvolával ve mě nepříjemné pocity, až jsem si chvílemi myslel, že se jedná o horor.

Jmenuji se Sam (2001)

Není to vhodný film na sobotní večer. Kdo by taky chtěl v sobotu večer koukat smutnýma očima na srdcervoucí příběh otce a dcery, kterým osud až tak nepřeje. Držel jsem se, ale pár slz jsem stejně upustil. Sean Penn byl tak vynikající, že se mi až nechce věřit, že je skutečně "normální". Dakota byla také skvělá, takovou holčičku by chtěl asi kde kdo. K tomu všemu ještě Michelle Pfeiffer... prostě super film. Ale jak říkám, ne na sobotní večer ;o)

Divoké vlny (2007)

Viděno mnohokrát a většinou i lépe. Vše se odehrávalo až moc rychle, ani se člověk nestačil rozkoukat. Nicméně i přesto jsem se pobavil a Kuře Joe byl super ;oD

Gulliverovy cesty (2010)

Jednoduché až primitivní, prvoplánové, přímočaré... moc málo mi tento film nabídl. Těšil jsem se na úžasnou podívanou vzhledem ke klasické pohádce a pořádnou porci zábavy a humoru díky Jacku Blackovi, ale chyba lávky. Dívat se není moc na co, vše je takové obyčejné, nicméně pár skvělých záběrů a nápadů ve filmu najdete a když tak přemýšlím, ani mi nepřišlo, že by Guliver a liliputi byli 2 různé filmy spojené v jeden. Působilo to opravdu realisticky. Kdybych byl mladší, možná bych tomu i uvěřil :o) a občas jsem se i zasmál. Celkově mě film ale moc nenadchl a proto jen **

Bastardi (2010)

Nechutně natočená pravda. A jak již tady bylo napsáno, na české poměry velice slušný... nebo spíše sprostý film. Stejné či podobné pocity a situace jsem jako menší zažíval na vlastní kůži taky. Bohužel, i takoví jsou mezi námi a stejně jako ve filmu s tím nic nemůžeme dělat. Nebo ano?

Černá labuť (2010)

Psycho film. Líbilo se mi, jak byl natočený a jak mě vtáhl do děje. Některé scény byly tak nechutné a přitom tak realistické, až mi bylo špatně. Často jsem byl taky natolik zmaten, že jsem nevěděl čí jsem. A Natalie, ta byla famózní.

Méďa Béďa (2010)

Nebýt to Méďa Béďa a Bubu, tak tenhle film kolem mě proletí jako pendolíno. Ale proto, že je to on, tak jsem se koukl a musím říct, že jsem se bavil a nejednou se opravdu od srdce a pěkně od plic zasmál. Animace samotných medvědů byla velice povedená, taková pastva pro oko. Respektive obě oči.

V řetězech (2006)

Christina i Samuel byli skvělí. Ostatně nevím, kdy nebyli. Příběh je vcelku jednoduchý, ale přesto složitý. Film by snesl i delší stopáž, protože postavy (alespoň hlavní dvě) vás zaujmou natolik, že se s nimi nechcete loučit po necelých dvou hodinách. A navíc... kdo by nechtěl koukat na polonahou (občas ani to ne) Christinu Ricci :o)

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Bláznivá romance a komediální scénky, na které se dá koukat pořád dokola. Sice ne často, ale jednou za čas určitě.

Město (2010)

Akční film nové generace? Akční scény se mi opravdu hodně líbily, herci byli skvělí, příběh mě pohltil.