Hezké vstávání (2010)

Pozorovat nadšenou proaktivní Rachel McAdams při snaze dostat z nabručeného Forda nějaký ten vtípek a do toho perfektní Diane Keaton rapující s 50 Centem Candy Shop byla zábava. Pomalejší rozjezd filmu byl odpuštěn v druhé půli, kdy se to rozjelo všechno naplno. takové spíš 3, 5 hvězdy :)

Klub odložených žen (1996)

Nenáročný odpočinkový film s velice vtipnými momenty. Ideální po náročném dni.

Tupíři (2010)

Když koukám na parodii, očekávám, že se budu bavit. Tahle umělá fádní nuda téměř bez jakéhokoliv dobrého nápadu na zábavu měla možná pár dobrých momentů (za zmínku stojí třeba vlkodlačí tanec) a ucházející hudbu, ale vůbec nesplnila nic, co jsem čekala. Takže kde se poděla ta neskutečně legrační parodie?!

King Kong (2005)

Jack Black nikdy nepatřil mezi mé oblíbence. Po tomto filmu ho nesnáším. King Kong byl famózní, na digitální opici velice emoční, mě teda bral. Některé scény nezapomenutelné. Pravda, pár se jich osekat mohlo, ale i tak je to skvělý film.

Návrh (2009)

Já tu ženskou prostě žeru. V tomhle filmu byla Sandra fakt suprová způsobem, jakým to umí jenom ona. Mr. RR taky nebyl k zahození, zvlášť když ze sebe začínal sundávat svršky. Babi vystřihla bezva part. Celkově je to supr film svého žánru.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Film jsem si pustila spíš kvůli tomu, že nebylo nic jiného. Překvapená jsem byla dost a pozitivně. Jake jako vždy skvělý, některé triky, které předváděl při únicích v rušných ulicích byly bezvadné, akční scény perfektní, neodolatelná princezna a mírně nečekaný a částečně plně očekávaný záporák tvoří velice povedený mix, na jehož další pokračování si s chutí zajdu.

Válka nevěst (2009)

Nenáročná oddychovna s pěknýma, sympatickýma babama v hlavních rolích. Skvělý film na vypnutí a trochu humoru.

Princezna a žabák (2009)

Osvěžující klasická pohádka. Mimo jiné se mi moc líbilo, že blonďatá bohatá dcerka měla dobré srdce, samostatně pracující či spolupracující stín svého nositele, obrovský aligátor, který by mouše neublížil a ještě k tomu skvěle hraje nebo třeba zamilovaný dobromyslný světlušák.

Zelený sršeň (2011)

Absolutně hloupý nevtipný nesympatický ignorantský hlavní hrdina, pro mě zobrazení průměrného Američana po boku s všeumělem, který si pro mě více méně společně s velice inteligentní blondýnkou vzali film pro sebe. Je vlastně pravda, že auto a úvod s Jamesem Francem taky za něco stály. Čekala jsem víc.

Stormbreaker (2006)

Trošku jsem byla zklamaná. Děj nic moc, ze začátku sice utíkal rychle, ale posledních 30 minut se pěkně vleklo. Ještě že je Pettyfer tak roztomilý.