Vlk z Wall Street (2013)

Drive, zběsilé tempo, vtipné momenty, skvělé dialogy a ještě mnohem víc. Leo by si nějakou tu sošku konečně zasloužil.

O Ječmínkovi (2003) (TV film)

Příroda nádnerná, to je ale asi tak všechno.

Skins (2007) (seriál)

První partička je fantastická, druhá je stále dobrá, ale už to není nějak ono a zdá se, že je to vlastně stále jedno a to samé. Partička číslo 3. už jenom pokulhává snaží se marně dohnat své mladší sestry a vůbec už to nestojí za to.

Rozum a cit (1995)

Fantastická symfonie britské špičky.

Sněhurka a lovec (2012)

Vizuálně překrásné, triky vymazlené, Theron božská. Bohužel to pospolu úplně nedrží, Kirsten netáhne.

Red 2 (2013)

Pecka. Parádní jízda. Neskutečně jsem se bavila. "Show me something." Oh yeah, they did.

Nicolas Le Floch (2008) (seriál)

Stopáž jako fantastický Hercule Poirot, ovšem fantastický tento seriál v žádném případě není. Vskutku velice nezáživné, napětí žádné.

Muž z oceli (2013)

You think you can threaten my mother?! Skvělý film. Hlášky, akce, atmosféra, dobří herci. Všechno to tam je. Welcome to the Planet. Thanks, I'm glad to be here. Geniální závěr. Moc se těším na pokračování.

Skyfall (2012)

Skyfall od Adele si pro mě žije vlastním životem a neseděla mi do titulků, ale co no, film to byl parádní, navzdory tomu, že Craig pro mě prostě nikdy nebude ten správný Bond a Bardena nemám ráda. Do bondgirl jsem se zamilovala i já, ta její postava, no lidičky, za tu by nejedla z nás zaprodala svou duši. Nový svěží roztomilý geek Q - prosila bych i v 24 a 25. Děkuji pěkně.