The To Do List (2013)

Není to typická komedie. Sice dává rady, ale přesně opačné než čekáte. Nebo alespoň já čekal... Jinak krom toho jednoho fekálního průseru to bylo dobré a já se tak bavil skoro těch celých 104 minut.

Frajeři ve Vegas (2013)

Začátek byl nic moc, ale prostě takovejm sympaťákům se nedalo dlouho vzdorovat. Nebýt nich, tak to není ani průměrná komedie.

Kokain (2001)

Svižnej a vtipnej začátek střídá pomalej a bolestivej konec. Tak by se dal popsat jak tenhle film, tak i život toho chudáka Gringa, kterej to myslel upřimně, ale nakonec mu nezůstalo ani to jediné, na čem mu záleželo. Depp hrál dobře, Penelope taky, nicméně na pět hvězd to podle mě nemá.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Výbornej českej seriál s výborným Trojanem. S každým dílem se mi to zatím líbí víc a víc.

Truchlivé dědictví (2004)

Velmi zvláštní film, který může někoho šokovat, nebo ho nechat chladným a říkat si, co to je za blbost. Já sám nevím co si o tom mám myslet. Na jednu stranu se mi velmi líbil příběh (byl to sice morální humus, ale dobře zabalen), avšak celkové rozuzlení filmu jsem čekal trochu jiné. K tomu hudba mě taky moc nenadchnula. Jinak herecké výkony byly skvělé. Na závěr teda nevím, jak to hodnotit. Je to někde mezi třema a čtyřma hvězdama. Možná až se mi to rozleží v hlavě, tak to hodnocení změním.

Všechno musí pryč (2010)

Pár vtipných okamžiku se zde najde, zbytek byl pro mě dosti depresivní. Jinak Will tu napravujícího se alkoholika zahrál dobře, stejně tak se mi líbil ten malej kluk.

Bratři z donucení (2008)

Je to strašná blbost, ale bavil jsem se :D Zachránilo to hlavně správně ujetý finále.

Čínská čtvrť (1974)

Polanski opět nezklamal a nutil mě tak celé dvě hodiny pít kafe, abych u toho nudou neusnul. Opěvovaný scénář mi až tak skvělý nepřišel, to ale bylo možná způsobeno tím rozvleklým tempem vyprávění, kde když přijde něco zajímavého, tak u toho spíte, pač se předešlých 30 minut nedělo vůbec nic. A to celé završeno nijak suprovým koncem. Jinak Jack tu hrál vskutku dobře, avšak si nemyslím, že by to byla jeho životní role.

Soukromé neřesti (1997)

Je to zvláštní udělat si životopisnej film sám o sobě, ale budiž. Byla to zábava a dozvěděl jsem se tak o moderátorovi, kterej má pořádný koule a nebojí se si udělat prdel z toho co ho zrovna napadne.