Vampire Hunter D (2000)

Musím uznat, že animace a hudba jsou úžasné. Něco mi tam ale chybělo, celkový dojem jsou tedy lepší tři hvězdičky.

Zná ji jako svý boty (2005)

Pohled do duše dvou naprosto odlišných sester, díky kterým konečně vím jak na ženský! Stačí jen vydržet, neslyšet NE tak dlouho až teda řekne ANO a vzít jí na večeři. Pak až budu u ní, tak jí přečtu sestřino porno a je to doma. A když ne, tak obtáhnu tu sexy Diazku, která nemá sice velká prsa, ale zato jsou k pokoukáníhodná a na téměř dvě hodiny postačí vskutku dokonale. A když zrovna nevidíte její prsa (samozřejmě nejsou vidět celý prasáci), tak slintáte nad zbytkem jejího těla.

Bezstarostná jízda (1969)

Bezstarostná jízda, jen ubíhající krajina za zády dvou kámošů podbarvená perfektním soundtrackem. Pak se ale setkají s typickou nenávistí americkejch balíků, kteří si pod slovem svoboda dokážou představit pouze vlastní zbraň...

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

První půlhodinka filmu plná klišé byla naprosto odporná. Film je víceméně taková velmi podobná spatlanina x filmů jako Avatar, leč zde je příběh stejně hroznej jako těch prvních třicet minut... Po tom co jsem překonal začátek, jsem už naštěstí neměl nutkání film vypnout a dalo se na něj i koukat. Od odpadu to ale i tak zachránilo jen to neskutečné množství peněz vyhozené za efekty, kde se mi podobně jako v novém Supermanovi líbila ta obrovská destrukce všeho kolem sebe.

Vrtěti ženou (2011)

Asi za to shořím v pekle, ale asi ještě nejsem připraven vidět snímek o odporně emancipované Maggie. Chápu, že ve Švédsku z toho musí mít ty bojovnice za rovnoprávnost žen ve filmech radost, ale toto bylo prostě k zblití. Od odpadu to dělí jen strach z uřezání údu a následné debaty tupých ženských o tomto aktu v televizi.

V zajetí démonů (2013)

Když to porovnám s podobným Insidious, tak toto mělo trošku lepší děj (věci spojené s křesťanstvím jsou mi bližší jak nějaký snový svět), ale zato závěr filmu byl slabšího ražení. Insidious mě koncem naprosto odzbrojil.

Kříž cti (2012)

Velmi pěkné konverzační drama, námětem mi to trochu připomnělo Zemi nikoho, zde to ovšem skončilo trochu jinak. Nebýt té podivné/zbytečné smrti německého vojáka, tak bych tomu dal i pět hvězd.

Odpojit (2012)

Film poukazující několika příběhy na stinné stránky internetu, jenž vyvrcholí v jednom trapném momentu, po kterém všichni uznají, že udělali chybu. Nebylo to vyloženě špatné, jen mi asi nesedlo to vzájemné propojení.

Hra s nevěrou (2005)

Dobrej thriller, kterej mě udržel v napjetí po celou dobu, ikdyž jsem správně tipnul hlavní zápletku. Největší radost mi ale udělal detektiv z Heavy Rain :) Výsledek jsou lepší tři hvězdy.