Muž hledá ženu (2015) (seriál)

Seriál postavený na outsiderovi, který se snaží najít holku. Proč se mi seriál líbil? Asi proto, že jsem se v něm dokázal lehce najít a že každý díl dokázal vtipně přehnat seznamovací/vztahové situace (např. scéna s krizovým štábem o tom, co napsat do smsky vs. dick pic, byla dokonalá).

Pojistka smrti (1944)

100% Noir film, škoda jen strnule hrajícího Freda. Barbara oproti němu jako femme fatale byla naprosto dokonalá!

Humr (2015)

Absurdní film.

Zápisník jedné lásky (2004)

Povedená romanťárna, kterou sráží hroznej začátek a pak především výkony hlavních představitelů.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tenhle typ filmů opravdu nemusím. Nicméně mi i tak ale učaroval svým technickým zpracováním - střih, kamera, akce. Jinak musím konstatovat, že vůbec nechápu ty oslavné řeči ohledně DiCapria, zahrál to dobře, ale hrál už i líp...

Špión (2015)

Čekal jsem, že to bude větší blbost. Nicméně jsem se u toho docela slušně pobavil. Vytknout musím ale hloupý příběh a hloupé postavy. Dále soundtrack byl poměrně nevýrazný, píseň Kill of the time tak zapůsobila jako pěst na oko. Nejvtipnější zde byl Jason Statham, občas zaperlila i Melissa. Z těhle novodobejch komediálních bondovek se mi film jeví jako nejslabší, neboť až příliš ujíždí na roztodivnosti všech agentů.

Švec (2014)

Jestli se chcete na tento film podívat stejně jako já jen kvůli tomu, že je v popisku napsáno komedie a hraje v ní Adam Sandler, tak to nedělejte. Je to spíše velmi umírněné fantasy-krimi, kde vás rozesměje až závěrečný proslov Dustina Hoffmana. Nicméně se na to dívat dá a když nemáte opravdu nic jiného na zkouknutí, tak toto může být zajímavou alternativou.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Je vidět, že toto a 2,5 chlapa dělají ti stejní scénáristi. Neboť si to udrželo vysokou laťku do konce čtvrté sezóny. Když pak ale každému nerdovi přiřadili ženskou a stala se z toho tak vztahová kronika s prvoplánovými vtipy tisíckrát jinak, tak jsem ztratil zájem. Škoda, u Dva a půl chlapa si určitou úroveň dokázali udržet sedm sezón, tady jen čtyři..

Pouť (2010)

Čekal jsem něco ve stylu člověk proti přírodě a ono to bylo spíš člověk proti sám sobě. Mírné zklamání za docela zdlouhavé plahočení a opakující se pasáže. Slabší tři.